Kontrast Biuletyn Informacji Publicznej
ul. Bolesława Wstydliwego 14, tel.: (18) 26-613-00, fax: (18) 26-613-44, e-mail: starostwo@nowotarski.pl, Parking dla klientów urzędu - wjazd od Alei Tysiąclecia.


Biuro Obsługi Klienta
18 26 61 300

Godziny przyjmowania stron:

Urząd przyjmuje strony od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30-15:30

Spis numerów telefonów

Starostwo Powiatowe w Nowym Targu

ul. Bolesława Wstydliwego 14

34-400 Nowy Targ

fax 018 26 61 344


Znak

Wydział / komórka organizacyjna

Numer telefonu

Adresy e-mail


Biuro obsługi Klienta

18 26 61 300
OR

Sekretariat Starosty

18 26 61 320 sekretariat@nowotarski.pl
powiat@nowotarski.pl
starostwo@nowotarski.pl
SE

Sekretarz

18 26 61 323 sekretarz@nowotarski.pl
SK

Skarbnik

18 26 61 345 skarbnik@nowotarski.pl
KT

Wydział Komunikacji i Transportu

18 26 61 382
komunikacja@nowotarski.pl
GK

Wydział Geodezji, Katastru i Kartografii

18 26 61 385
geodezja@nowotarski.pl
BA

Wydział Administracji Budowlano - Architektonicznej

18 26 61 379
budownictwo@nowotarski.pl
GN

Wydział Gospodarki Nieruchomościami

18 26 61 386
nieruchomosci@nowotarski.pl
OS

Wydział Ochrony Środowiska i Zasobów Naturalnych

18 26 61 380
srodowisko@nowotarski.pl

Kontakt z leśniczym w sprawach dotyczących lasów prywatnych

18 26 61 311
srodowisko@nowotarski.pl
PR

Biuro Rozwoju i Promocji

18 26 61 341
biuropr@nowotarski.pl
OK

Powiatowy Rzecznik Konsumentów

18 26 61 314
600 838 631
rzecznik@nowotarski.pl
IN

Wydział Inwestycji

18 26 61 318
inwestycje@nowotarski.pl

Zamówienia publiczne

18 26 61 340
przetarg@nowotarski.pl
LG

Wydział Logistyki

18 26 61 339
logistyka@nowotarski.pl
PB

Wydział Polityki Społecznej i Bezpieczeństwa

18 26 61 337
bezpieczenstwo@nowotarski.pl

Pełnomocnik ds. Zarządzania Kryzysowego

18 26 61 315
kryzys@nowotarski.pl
PM

Biuro Zarządzania Projektami

18 26 61 370
rozwoj@nowotarski.pl
GF

Biuro Gospodarki Finansowej Powiatu i Controllingu Operacyjnego

18 26 61 351
budzet@nowotarski.pl
KP

Biuro Kadrowo-Płacowe

18 26 61 332
kadry@nowotarski.pl
FN

Wydział Finansowo - Księgowy

18 26 61 366
finanse@nowotarski.pl
OR

Wydział Organizacyjny

18 26 61 331
organizacyjny@nowotarski.pl

Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych

18 26 61 334 niejawne@nowotarski.pl
KA

Biuro Kontroli i Audytu

18 26 61 362 kontrola@nowotarski.pl
MKZ

Biuro ds. Realizacji Projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce

18 26 61 368 modernizacja@nowotarski.pl

Pozostałe numery:

Terenowy Punkt Paszportowy
18 26 10 788
Powiatowe Centrum Oświaty
18 26 10 799