Bartosz Leksander | Urząd

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Bartosz Leksander - zdjęcie

Bartosz Leksander

Klub: Prawo i Sprawiedliwość
Komisja Budżetowa (członek)
Komisja Geodezji, Rolnictwa, Gospodarki Wodnej, Leśnictwa i Ochrony Środowiska (wiceprzewodniczący)
Komisja Statutowa (członek)

Kontakt

e-mail

Życiorys

Urodziłem się w Rabce – Zdrój, mam 34 lata. Z żoną Karoliną mamy dwoje dzieci. Od 2010 roku związałem się z Gminą Rabka – Zdrój, kierując pracami przy rewitalizacji Parku Zdrojowego. Współpracowałem też z Uzdrowiskiem Rabka S.A. przy jego inwestycjach. Następnie przez 5 lat pracowałem w Urzędzie Miejskim pełniąc m.in. funkcję Naczelnika Wydziału zajmowałem się architekturą, planowaniem przestrzennym, gospodarką komunalną i inwestycjami w tym zakresie. W 2017 roku przyczyniłem się bezpośrednio do pozyskania Środków Unijnych na budowę kanalizacji sanitarnej na terenie Ponic i Rdzawki. Od 2017 roku jestem Prezesem Zakładu Wodociągów i Kanalizacji sp. z o. o., gdzie kontynuuję prace związane z utrzymaniem, rozwojem i cyfryzacją infrastruktury komunalnej na terenie Gminy Rabka – Zdrój.

Uzyskałem tytuł mgr inż. na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie na wydziale Inżynierii Środowiska, gdzie również ukończyłem studia Doktoranckie. Posiadam uprawnienia budowlane adekwatne do wykształcenia. Jestem współautorem publikacji naukowych z zakresu Inżynierii Wodnej, ponadto jestem laureatem Małopolski. Poszerzyłem swą wiedzę z zakresu zarządzania organizacjami na studiach Master of Business Administration (MBA) w Szkole Biznesu na Politechnice Krakowskiej.

Jestem Członkiem Zarządu „Towarzystwa Cyklistów Orzeł” organizującego zawody rowerowe na terenie całego Powiatu Nowotarskiego. Jestem też aktywnym wędkarzem i V-ce Prezesem Koła nr 1 PZW „Kolejarz” w Chabówce. Wspieram też działalność stowarzyszenia „Gniazda Integracji Lokalnej” organizującego corocznie Memoriał Marii Kaczyńskiej w Rabce – Zdrój na stokach Polczakówki.