Komisja Edukacji Publicznej - 25.09.2019 | Urząd

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Komisja Edukacji Publicznej
25.09.2019

miejsce: Starostwo Powiatowe w Nowym Targu

Uprzejmie zapraszam na posiedzenie Komisji Edukacji Publicznej, które odbędzie sięw dniu 25 września 2019 roku (środa) o godz. 14:00 w Starostwie Powiatowymw Nowym Targu przy ul. Bolesława Wstydliwego 14, sala konferencyjna  Zarządu nr 3.07.

Proponowany porządek posiedzenia:

  1. Przyjęcie porządku obrad.
  2. Przyjęcie protokołu z posiedzenia Komisji Edukacji Publicznej z dnia 22.07.2019 roku.
  3. Wydanie opinii do projektu Uchwały Rady Powiatu Nowotarskiego w sprawie stwierdzenia przekształcenia Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego wchodzącego w skład Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku nas Dunajcem w Centrum Kształcenia Zawodowego Nr 3 w Zespole Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku nad Dunajcem.
  4. Wydanie opinii do projektu Uchwały Rady Powiatu Nowotarskiego w sprawie stwierdzenia przekształcenia Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego wchodzącego
    w skład Zespołu Szkół Nr 1 im. Władysława Orkana w Nowym Targu w Centrum kształcenia Zawodowego Nr 2 w Zespole Szkół Nr 1 im. Władysława Orkana w Nowym Targu.
  5. Wydanie opinii do projektu Uchwały Rady Powiatu Nowotarskiego w sprawie stwierdzenia przekształcenia Ośrodka Dokształcania i Doskonalenia zawodowego oraz Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego wchodzących w skład Zespołu Szkół Technicznych i Placówek im. Stanisława Staszica w Nowym Targu w Centrum Kształcenia zawodowego Nr 1 w Zespole Szkół Technicznych i Placówek im. Stanisława Staszica w Nowym Targu.
  6. Sprawy bieżące i wolne wnioski.

Przewodnicząca Komisji Edukacji Publicznej

Maria Domagała