Posiedzenie Komisji Edukacji Publicznej - 28.06.2017 | Urząd

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Posiedzenie Komisji Edukacji Publicznej
28.06.2017

miejsce: Starostwo Powiatowe w Nowym Targu

1. Przyjęcie porządku posiedzenia.

2. Przyjęcie protokołu z posiedzenia komisji 29.03.2017r

3. Podjęcie Uchwały Rady Powiatu Nowotarskiego w sprawie wprowadzenia regulaminu udzielenia stypendiów za udział w stażu/praktyce dla uczniów w ramach projektu „Rozwój Centrum Kompetencji Zawodowych w branży elektryczno-elektronicznej w powiecie nowotarskim.”

4. Podjęcie Uchwały Rady Powiatu Nowotarskiego w sprawie wprowadzenia regulaminu udzielenia stypendiów za udział stażu/praktyce dla uczniów w ramach projektu „Utworzenia Centrum Kompetencji Zawodowych w branży administracyjno-usługowej w powiecie nowotarskim.”

5. Podjęcie Uchwały Rady Powiatu Nowotarskiego w sprawie wprowadzenia regulaminu udzielenia stypendiów za udział w stażu/praktyce dla uczniów w ramach projektu „Rozwój Centrum Kompetencji Zawodowych w branży mechanicznej i górniczo-hutniczej w powiecie nowotarskim.”

6. Podjęcie Uchwały Rady Powiatu Nowotarskiego w sprawie wprowadzenia regulaminu udzielania stypendiów za udział w stażu/praktyce dla uczniów w ramach projektu „Rozwój Centrum Kompetencji Zawodowych w branży turystyczno-gastronomicznej w powiecie nowotarskim.”

7. Sprawy bieżące i wolne wnioski.

Przewodnicząca Komisji Edukacji Publicznej
Maria Domoagała