Maria Domagała | Rada Powiatu

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wyszukiwarka

Treść strony

Maria Domagała - zdjęcie

Maria Domagała

Klub: Prawo i Sprawiedliwość (członek)
Komisja Edukacji Publicznej (przewodniczący)
Komisja Infrastruktury (członek)

Kontakt

e-mail

Metka

Nazwa
Maria Domagała
Podmiot publikujący
Starostwo Powiatowe w Nowym Targu
Informację wytworzył
Joanna Kaleta
Data wytworzenia
23.11.2018
Informację opublikował
Joanna Kaleta
Data publikacji
26.11.2018
Informację zmienił
Anna Chełmecka
Data ostatniej zmiany
27.12.2018
Nazwa pliku
Oświadczenie majątkowe na początek kadencji 2018-2023
Podmiot publikujący
Starostwo Powiatowe w Nowym Targu
Informację wytworzył
Weronika Kułach
Data wytworzenia
17.12.2018
Informację opublikował
Weronika Kułach
Data publikacji
17.12.2018
Nazwa pliku
Oświadczenie majątkowe za rok 2018
Podmiot publikujący
Starostwo Powiatowe w Nowym Targu
Informację wytworzył
Weronika Kułach
Data wytworzenia
26.04.2019
Informację opublikował
Weronika Kułach
Data publikacji
26.04.2019
Nazwa pliku
Oświadczenie majątkowe za rok 2019
Podmiot publikujący
Starostwo Powiatowe w Nowym Targu
Informację wytworzył
Justyna Gątkiewicz
Data wytworzenia
10.07.2020
Informację opublikował
Justyna Gątkiewicz
Data publikacji
10.07.2020
Nazwa pliku
Oświadczenie majątkowe za 2020 rok
Podmiot publikujący
Starostwo Powiatowe w Nowym Targu
Informację wytworzył
Magdalena Gał
Data wytworzenia
28.04.2021
Informację opublikował
Magdalena Gał
Data publikacji
28.04.2021
Nazwa pliku
korekta oświadczenia majątkowego za rok 2020
Podmiot publikujący
Starostwo Powiatowe w Nowym Targu
Informację wytworzył
Beata Sięka
Data wytworzenia
25.06.2021
Informację opublikował
Beata Sięka
Data publikacji
25.06.2021