Zawody w biegach narciarskich z okazji 166 Rocznicy Powstania Chochołowskiego | Sport | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Zawody w biegach narciarskich z okazji 166 Rocznicy Powstania Chochołowskiego

13 lutego 2012
Dnia 12.02.2012 na trasach biegowych w przy skoczni w Chochołowie odbyły się zawody w narciarstwie biegowym dla uczniów szkół podstawowych gimnazjów, średnich oraz w kategorii dorosłych.

Organizatorami zawodów byli: Gmina Czarny Dunajec, Rada Sołecka w Chochołowie, Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec, Szkoła Podstawowa w Chochołowie, KS Chochołów, OSP w Chochołowie.

Udział w zawodach wzięło 282 zawodników ze szkół podstawowych, gimnazjów, średnich oraz w kategorii „Open”. W zawodach rywalizowano indywidualnie oraz drużynowo w kategoriach dziewcząt i chłopców.

Zawodnicy w poszczególnych kategoriach za zajęcie miejsc od 1 – 6 otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy oraz nagrody (I-III m). Szkoły w klasyfikacji drużynowej za zajęcie miejsca od 1-3 otrzymały puchary a do szóstego miejsca dyplomy.

Organizatorzy zawodów dziękują sponsorom: Panu Józefowi Bąk (Firma Bąkdrew – Chochołów), Panom Stanisławowi Tyrale i Kazimierzowi Bzdykowi, Panu Andrzejowi Zychowi, Panu Przemysławowi Barnowskiemu (Firma Vanilia), Państwu Krystynie i Maciejowi Miętus
(Delikatesy Lewiatan w Chochołowie) i wszystkim tym, którzy zaoferowali swoją pomoc podczas przebiegu zawodów.


Koordynator zawodów – Marek Szuba

Czarny Dunajec 19.02.2012r.