Unihokej - turniej młodziczek | Sport | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Unihokej - turniej młodziczek

25 listopada 2011
Za nami pierwszy z turniejów unihokeja w kategorii młodziczek. Zawody odbyły się w sportowej i koleżeńskiej atmosferze. Wszystkie dziewczęta pokazały się z jak najlepszej strony walcząc ambitnie w każdym meczu.
Serdecznie chciałem podziękować wszystkim zawodniczkom i ich trenerom za poświecenie swojego czasu i wole walki w czasie zawodów. Gorąco dziękujemy Panu burmistrzowi Markowi Fryźlewiczowi za objecie patronatem tej imprezy i ufundowanie wspaniałych pucharów dla każdej z drużyn i najlepszych zawodniczek.

Na zakończenie turnieju wszystkie zawodniczki ze swoimi trenerami i Panem Burmistrzem zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie. Najlepszymi zawodniczkami turnieju wybrano:

MMKS Podhale - Aleksandra Cebula
Energia Olimpia Osowia Gdańsk - Alicja Stój
UKS Wiatr Ludźmierz - Anna Grela
PUKS Trzebinia - Karolina Kiełkowicz

Po zawodach poproszono trenerów o opinie po meczu.

Turniej młodziczek stał, jak na początek sezonu, na dobrym poziomie. Dziewczęta we wszystkich meczach dawały z siebie wszystko,walczyły do ostatniego gwizdka sędziego. Mecze były wyrównane, chociaż patrząc na wynik można sądzić inaczej. Jeżeli chodzi o mój -UKS WIATR Ludźmierz to jestem bardzo zadowolony z tego, co zaprezentowały zawodniczki. Mamy, jak każdy zespół zmiany kadrowe.

Dla wielu zawodniczek był to debiut w kategorii młodziczek. Brakło koncentracji w meczu z Trzebinią, ale drugie miejsce cieszy i mobilizuje do dalszej pracy. Chciałem pogratulować zawodniczkom i trenerowi Trzebini zwycięstwa w turnieju.
Pozdrawiam - Edek Pazur

"Turniej dla nad udany, jeżeli chodzi o końcowy wynik. Graliśmy wszystkimi zawodniczkami, bo chodziło głównie o sprawdzenie ich dyspozycji i ustawienia na różnych pozycjach. Wygrana bardzo nas cieszy i jest motywacją do dalszej pracy na treningach. Mamy kilka nowych zawodniczek, które muszą się jeszcze ograć i nabrać doświadczenia, ale ogólny obraz drużyny daje nadzieję na lepszą grę i walkę o czołowe miejsca w tym sezonie.
Pozdrawiam - Paweł Raj

Jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy naszej drużyny. Przyjechaliśmy do Nowego Targu po naukę, spodziewając się wysokich porażek. Na miejscu okazało się, że różnica pomiędzy zespołami nie jest duża i przy odpowiedniej pracy z każdym można wygrać. Mamy bardzo młody skład w większości oparty na uczennicach 4 i 5 klasy. W dodatku nie mogła z nami przyjechać najlepsza 6 klasistka, która w następnych turniejach wzmocni nasz skład. Chciałbym wyróżnić kapitana Oliwię Ryszewską i Alicje Stój, która zdobyła 3 bramki. Szkoda, że takich turniejów jest tak mało. Podczas takich imprez dzieci uczą się bawią przeżywają zwycięstwa i porażki. Kilka dziewcząt pokazało bardzo wysokie umiejętności i z pewnością już za kilka lat zagrają z orzełkiem na piersi.
Pozdrawiam - Paweł Ludwichowski