PLH: Podhale, Mikołaj i Pasy | Sport | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

PLH: Podhale, Mikołaj i Pasy

6 grudnia 2011

Dzisiaj po raz ostatni w tym roku na lód wyjadą hokeiści Podhala aby rozegrać kolejny mecz w ramach PLH. Ich rywalem będą popularne krakowskie "PASY" czyli Cracovia Kraków.

Będzie to już czwarte starcie tych drużyn w tegorocznych rozgrywkach i jak dotąd zawsze górą byli krakowianie ale ostatni mecz naszych Szarotek rozegrany w Tychach i zakończony w prawdzie porażką ale dopiero po dogrywce pozwala z optymizmem i nadzieją oczekiwać na jutrzejsze spotkanie. Duże znaczenie dla dobrej postawy naszej drużyny może mieć poprawiająca się sytuacja kadrowa i powrót do zespołu po kontuzjach doświadczonych zawodników jak chociażby Sebastiana Łabuza czy Mariusza Jastrzębskiego a także rosnąca dyspozycja Tomka Rajskiego.
Derby Małopolski to zawsze duża dawka emocji nie tylko na lodzie ale także na trybunach, więc zawodnicy spod znaku SZAROTKI liczą na szczególne wsparcie swoich fanów, sami zaś zapowiadają walkę do ostatniej sekundy i mikołajkowy prezent dla kibiców w postaci zwycięstwa.
Zachęcamy także do licznego udziału w akcji Świąteczna Paczka” - z inicjatywy nowo powstałego Stowarzyszenia Kibiców Podhala. Na dzisiejszym meczu będzie zorganizowana zbiórka na świąteczną paczkę dla najbardziej potrzebujących. Kibice proszeni są o przyniesienie zabawek, przyborów szkolnych, książek lub żywności o przedłużonym terminie przydatności (soki, mąka, kasza, ryż, makarony, konserwy). Dary Stowarzyszenie Kibiców przekaże nowotarskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej – pokażmy, że kibice Podhala to wielka rodzina nie tylko na niwie sportowej, ale także w życiu codziennym.