ZŁOTE INDEKSY POLITECHNIKI KRAKOWSKIEJ DLA MATEMATYKÓW GOSZCZYŃSKIEGO | Region | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

ZŁOTE INDEKSY POLITECHNIKI KRAKOWSKIEJ DLA MATEMATYKÓW GOSZCZYŃSKIEGO

7 marca 2023

Z przyjemnością informujemy, że nasi maturzyści zdobyli aż SZEŚĆ indeksów w tegorocznej VIII edycji ogólnopolskiego konkursu „O Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej” z matematyki. Są to uczniowie klasy IVa: Julia Grzegorska, Izabela Legutko, Mateusz Gacek, Tomasz Granowski, Łukasz Janusz oraz Mateusz Mikołajczyk. 

            Złoty Indeks zdobył Mateusz Mikołajczyk otrzymując 200 dodatkowych punktów w postępowaniu rekrutacyjnym na wybrany kierunek studiów na Politechnice Krakowskiej, Srebrne Indeksy - Julia Grzegorska, Izabela Legutko, Mateusz Gacek, Łukasz Janusz - otrzymując 100 dodatkowych punktów; Brązowy Indeks - Tomasz Granowski otrzymując 60 dodatkowych punktów w postępowaniu rekrutacyjnym.

            Konkurs oparty był na materiale obowiązującym do matury rozszerzonej z matematyki, chemii lub informatyki, w zależności od wyboru przedmiotu przez uczestnika konkursu. Zawody składały się z dwóch etapów:
1) pierwszy etap – przeprowadzony zdalnie, za pomocą środków komunikacji elektronicznej,
2) drugi etap – finałowy,  przeprowadzony został stacjonarnie na terenie Politechniki Krakowskiej,

Uroczyste rozdanie dyplomów odbędzie się na terenie kampusu Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24 w Krakowie w sali konferencyjnej „Kotłownia” w dniu 21 kwietnia br., o godzinie 11.00.

Laureatom serdecznie gratulujemy, życząc dalszych sukcesów.

Opiekunem uczniów jest mgr Joanna Trybuła.