IV Konkurs Wiedzy Prawnej – podsumowanie I etapu | Region | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

IV Konkurs Wiedzy Prawnej – podsumowanie I etapu

18 lutego 2022

8 lutego 2022 r. w zgłoszonych szkołach podstawowych z terenu powiatu nowotarskiego i tatrzańskiego przeprowadzony został pierwszy etap IV Konkursu Wiedzy Prawnej. Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty, Starosty Powiatu Nowotarskiego i Prezesa Sądu Rejonowego w Nowym Targu. Konkurs jest organizowany przez II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Nowym Targu.

Zgodnie z regulaminem do finału zakwalifikowali się uczniowie, którzy uzyskali co najmniej 25 punktów. Za poprawne rozwiązanie całego testu można było uzyskać 50 punktów. Udział w etapie szkolnym zadeklarowało 209 osób, do finału zostało zakwalifikowanych 155 uczniów.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom etapu szkolnego IV Konkursu Wiedzy Prawnej, Przewodniczącym Komisji Szkolnych i wszystkim nauczycielom zaangażowanym w przeprowadzenie tego przedsięwzięcia.

Serdecznie gratulujemy uczniom zakwalifikowanym do finału oraz ich opiekunom merytorycznym i życzymy powodzenia w kolejnym etapie!

tekst i zdjęcie: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Nowym Targu