Powtórka do matury z wykładowcami PPUZ | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Powtórka do matury z wykładowcami PPUZ

18 marca 2021

Specjalnie z myślą o tegorocznych maturzystach, wykładowcy Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu przygotowali cykl webinariów z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego, pod wspólną nazwą „Powtórka do matury z wykładowcami PPUZ”.                                                                                                                                         

Spotkania odbywają się online, za pośrednictwem platformy Zoom, w każdy czwartek od 11 marca do  18 kwietnia 2021 roku. Start o godz. 15.00. Uczestnicy webinariów mają możliwość zadawania pytań (na czacie ogólnym). Pod koniec spotkania, prowadzący stara się rozwiać wszystkie wątpliwości uczestników zajęć. W razie pytań o ofertę edukacyjną naszej Uczelni, do dyspozycji maturzystów pozostaje również Zespół Centrum Marketingu.

Za nami pierwsze spotkanie, które odbyło się 11 marca. Prof. Anna Mlekodaj zgłębiła temat etykiety językowej i grzeczności w procesie komunikacji (powtórka z języka polskiego).  

Już w tym tygodniu, 18 marca, dr Jan Tatar przedstawi ciągi liczbowe jako niezwykle użyteczne narzędzie (matematyka).

Link do spotkania:

https://us02web.zoom.us/j/84319562227?pwd=ZkhrMTR4S2plUTNEcEZyeVpjaGVOdz09

Meeting ID: 843 1956 2227

Passcode: 280103

Z kolei 25 marca mgr Dorota Suder spróbuje dociec, dlaczego tak chętnie wykonujemy selfie (w ramach przygotowań do matury z języka angielskiego).

Podczas kwietniowej odsłony webinariów, 1 dnia kwietnia dr Dominik Borowski stanie oko w oko z tekstem i zdradzi uczestnikom webinarium jakie są pułapki krytycznego czytania (powtórka z języka polskiego).

8 kwietnia dr Krzysztof Trochimiuk opowie o typowych błędach w języku angielskim, które popełniają użytkownicy języka polskiego, zaś podczas ostatniego spotkania z cyklu „Powtórki do matury z wykładowcami PPUZ”, 15 kwietnia 2021 roku, dr Jan Tatar przekona uczestników webinarium, że rachunek prawdopodobieństwa nie musi być trudny (matematyka).

Udział w spotkaniach nie wymaga rejestracji. Linki do webinariów są dostępne na stronie internetowej Uczelni, fanpage’u na Facebooku oraz na Instagramie.

Organizatorem spotkań jest Centrum Marketingu.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z Mateuszem Mikuckim (Centrum Marketingu),  tel. 881 952 179.

 Tekst: Zespół Centrum Marketingu PPUZ w Nowym Targu