Pierwsze oficjalne spotkanie nowotarskich hokeistek | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Pierwsze oficjalne spotkanie nowotarskich hokeistek

12 grudnia 2011

Od kilku dni nowotarżanki wiedzą już z kim zagrają swój oficjalny mecz. Znają również datę i godzinę tego wielkiego dla nich wydarzenia. Cały okres przygotowawczy, pora podsumować oraz zebrać w całość bowiem rywala nie można nazwać słabym. Dziewczyny 15 Grudnia 2011r. zmierzą się z nauczycielami szkół:

  • SP 11,

  • SP 5,

  • SP 2,

Mecz ten będzie trwał 3 tercje po 15 minut, lecz dziewczyny są bardzo dobrze przygotowane pod względem kondycyjnym więc nie powinny mieć żadnych problemów z wytrzymaniem tempa. Góralkom chodzi przede wszystkim o promocję swojej drużyny, bowiem wciąż można do niej dołączyć. Obecnie jest 22 dziewczyn, a my oficjalnie potwierdzamy ich skład:

Lp Imię Nazwisko
1 Lena Wrzeszczak
2 Gosia Rokicka
3 Anna Szewczyk
4 Kasia Dudek
5 Karolina Truty
6 Kinga Cebulska
7 Kamila Włodarczyk
8 Zuza Furtak
9 Kinga Rapacz
10 Patrycja Batkiewicz
11 Ewa Budzyk
12 Paulina Różańska
13 Klaudia Wielkiewicz
14 Ania Leśnicka
15 Ania Podlipni
16 Sara Konieczko
17 Gabriela Chudoba
18 Agnieszka Maciaś
19 Aleksandra Zamarlik
20 Agnieszka Sienka
21 Magdalena Bartoszek
22 Martyna Wawrzykowska

Mimo tego, że dziewczyny nie grają obecnie w żadnej lidze, turniejach itp. itd. rozpoczęły poszukiwania ludzi, którzy są w stanie im pomóc, jako początkującej drużynie. Rozmowy poszły bardzo dobrze i w taki oto sposób firma ARON zakupiła dla dziewczyn koszulki treningowe, a Pan Marek Jasiński z firmy AKCJA SERCA przekazał dla dziewczyn apteczkę, której mamy nadzieję, zbyt często nie będą musiały używać.

Zapraszamy na to historyczne dla naszego klubu oraz regionu wydarzenie, wszystkich fanów hokeja i nie tylko w dniu 15.12.2011r. o godzinie 11:30 na nowotarskim lodowisku. Wstęp wolny!