Muzeum, park rozrywki i teatr za jedyne 119 zł! Oferta dla grup zorganizowanych | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Muzeum, park rozrywki i teatr za jedyne 119 zł! Oferta dla grup zorganizowanych

11 stycznia 2024
Zdjęcie 1

Nowy rok warto rozpocząć od przygotowania planu na wycieczkę. Prawdziwą porcję edukacji, kultury i zabawy gwarantuje bilet „Rabka Dzieciom” do trzech atrakcji w Rabce-Zdroju. Mowa o Muzeum im. Władysława Orkana, Teatrze Lalek Rabcio i Parku Rozrywki Rabkoland. Wejściówki dla grup zorganizowanych dostępne są od dziś w kuszącej cenie jedynie 119 zł!

Rabka-Zdrój skrywa nie tylko wspaniałe górskie krajobrazy, ale również wyjątkowe miejsca dostarczające wiedzy, zabawy i rozrywki. Dlatego z myślą o uczniach, przedszkolakach oraz wszystkich grupach zorganizowanych powstał specjalny bilet „Rabka Dzieciom”. W środę (10 stycznia) w siedzibie Teatru Lalek Rabcio odbyła się konferencja prasowa poświęcona temu tematowi. Muzeum reprezentował Dyrektor Wojciecha Kusiak, Teatr Dyrektor Krystyna Kachel, a Park Właściciel Rabkolandu Piotr Wiecha. Podczas spotkania zaprezentowano szczegóły korzystania z biletu, podkreślając, że jedna wejściówka umożliwia zwiedzenie wszystkich trzech kultowych atrakcji „Miasta Dzieci Świata” na malowniczym Podhalu.

Dzięki niej nie trzeba kupować trzech osobnych biletów o wartości 144 zł, tylko jeden za zaledwie 119 zł! Zainteresowane grupy nabędą go i wykorzystają w dowolnym terminie sezonu 2024. Co ważne, każdą atrakcję można odwiedzić w innym dniu w roku (w miesiącach otwarcia danego miejsca). Mówiąc jeszcze prościej — dzięki nabytej wejściówce np. w styczniu wybierzecie się do Muzeum im. Władysława Orkana, w maju do Rabkolandu, a we wrześniu do Teatru Rabcio. W jaki sposób można kupić bilety? Poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy podany na końcu artykułu.

Zabawa, edukacja, kultura

Rabkoland to park rozrywki dla dzieci w wieku od 2. do 10. roku życia. W ramach biletu mali Goście mogą uczestniczyć w całodniowej zabawie w 6 strefach tematycznych, korzystając łącznie z 48 atrakcji. Znajduje się tam m.in. młyńskie koło, karuzele, rollercoastery i place zabaw, które powstały w oparciu o historię bohaterów parku, lokalną kulturę, zieleń i górski mikroklimat.

W Muzeum im. Władysława Orkana dzieci poznają ciekawe zbiory i wystawę prezentowaną w drewnianym kościele — perle architektury góralskiej z przełomu XVI i XVII w. Ponadto na grupy czekają specjalne warsztaty, które odbywają się w przygotowanej i wyposażonej do tego celu Galerii. Wycieczka odbywa się pod czujnym okiem Przewodnika.

Odwiedzając Teatr Lalek Rabcio mali Goście zanurzają się w świecie spektaklu, a następnie biorą udział w warsztatach teatralnych oraz w zwiedzaniu gmachu obiektu. Celem zajęć jest pogłębienie (poprzez działanie i rozmowę) problematyki podejmowanej w sztuce oraz zderzenie jej z doświadczeniem uczestników.

***

Więcej informacji dostępnych jest na stronach internetowych partnerów, a także w mediach społecznościowych oraz na specjalnych ulotkach.

 

Teatr Lalek Rabcio

889 875 339

marketing@rabcio.pl

teatr.rabcio.pl

 

Muzeum im. Władysława Orkana

18 26 76 289

biuro@muzeum-orkana.pl

muzeum-orkana.pl

 

Park Rozrywki Rabkoland

570 390 988

park@rabkoland.pl

rabkoland.pl