Ludzie Roku 2011 - Bogusław Waksmundzki | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Ludzie Roku 2011 - Bogusław Waksmundzki

29 lutego 2012
Podczas uroczystej gali w Teatrze im. Słowackiego w Krakowie ogłoszono laureatów XX edycji plebiscytu Gazety Krakowskiej Ludzie Roku 2011. Redaktor naczelny Gazety Krakowskiej Wojciech Harpula powiedział, że są to ludzie niezwykli, którzy działają wbrew logice współczesnego świata, którzy robią rzeczy ważne dla innych.
Wicemarszałek województwa Stanisław Sorys podziękował laureatom za to, że kształtują inną, lepszą rzeczywistość. Wręczył im także pamiątkowe listy gratulacyjne.
Jednym z dwunastu laureatów był Urzędujący Członek Zarządu Bogusław Waksmundzki. Otrzymał tytuł Człowieka Roku za "systematyczną troskę o podnoszenie poziomu edukacji w powiecie".

Wyróżnienie przez Kapitułę traktuję jako poparcie moich wszystkich działań w samorządzie - szczególnie w samorządzie powiatu nowotarskiego. W ostatnich czterech latach powiat nowotarski zainwestował 150 mln złotych na drogi - 250 km i mosty o łącznej długości 740 m. Na inwestycje oświatowe - sale gimnastyczne, centra kształcenia, doposażenie w pomoce - przeznaczono 32 mln zł. Jest to nasz wspólny sukces, nagroda dla nas wszystkich w zarządzie powiatu i rady powiatu. Dziękuję wszystkim za oddane głosy - powiedział w czasie gali laureat Bogusław Waksmundzki.

Zdjęcia: http://www.euroregion-tatry.eu