Rusza konkurs na pamiątkę wielkanocną z Małopolski | Komunikaty | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Rusza konkurs na pamiątkę wielkanocną z Małopolski

5 lutego 2015
Zdjęcie 1

„Wielkanoc jest w Małopolsce” – to kolejny konkurs na kreatywną pamiątkę z Małopolski. Tym razem samorząd Województwa Małopolskiego nagrodzi autorów najlepszych projektów upominków, które inspirowane będą kulturą ludową i posłużą do promocji regionu w okresie Wielkanocy.

Prace w dwóch kategoriach (tradycyjna – „Alleluja po małopolsku” oraz nowoczesna – „Wielkanocny dizajn”) można zgłaszać od 4 lutego do 27 lutego w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Konkurs skierowany jest do twórców i artystów prowadzących działalność gospodarczą w zakresie produkcji pamiątek lub zrzeszonych w stowarzyszeniach twórców i artystów, studentów szkół artystycznych, a także do innych podmiotów i osób fizycznych. Zwycięzcy otrzymają nagrody w wysokości do 2 tys. zł brutto z tytułu udzielenia licencji do projektu pamiątek. Ponadto laureaci mają możliwość otrzymania zlecenia na produkcję i dostawę do 60 sztuk zwycięskich pamiątek.

Zwycięzców zabawy wybierze Komisja Konkursowa. Najlepsze projekty powalczą również o nagrodę Internautów, którzy będą mogli wybrać swojego faworyta w głosowaniu na www.facebook.com/lubiemalopolske.

Finał konkursu odbędzie się w Krakowie w dniu 21 marca br.

Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie.

Informacje w sprawie konkursu można uzyskać pod nr tel.: 12 379 60 50.