Nowy plac zabaw w Czarnym Dunajcu - konkurs | Komunikaty | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Nowy plac zabaw w Czarnym Dunajcu - konkurs

3 kwietnia 2015
Zdjęcie 1

Ruszył internetowy konkurs „Podwórko NIVEA”, mający na celu wyłonienie 40 zwycięskich lokalizacji na place zabaw spośród wszystkich zgłoszonych przez gminy lub spółdzielnie mieszkaniowe. Do konkursu przystąpiła też gmina Czarny Dunajec zgłaszając swoją lokalizację, którą jest teren przy Zespole Szkół w Czarnym Dunajcu.

Konkurs polega na oddawaniu głosów za pomocą aplikacji www.nivea.pl/podworko. Wśród wszystkich lokalizacji, należy odnaleźć Czarny Dunajec (na liście, na mapie lub za pomocą geolokalizacji), kliknąć na ikonę głosuj i w formularzu podać swój adres mailowy. To nie koniec. Należy jeszcze kliknąć w link aktywacyjny, który znajduje się w wiadomości mailowej wysłanej przez aplikację na podany adres mailowy. Wg regulaminu z jednego adresu można oddać jeden głos dziennie.

Pierwszy etap trwa do 30 kwietnia 2015 r., podczas którego wyłonionych zostanie 20 lokalizacji. W maju odbędzie się drugi etap, w którym wyłonionych zostanie też 20 lokalizacji. Łącznie, w ramach nagrody NIVEA wybuduje 40 nowych placów zabaw według projektu przygotowanego przez NIVEA Polska Sp. z o.o. (lub przez podmiot przez nią wskazany), zwane Podwórkiem.

- „Podwórko NIVEA” to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Wyposażone zarówno w nowoczesne elementy i miejsce na klasyczne zabawy popularne od pokoleń sprawi, że nawet współcześni rodzice będą mogli znów poczuć się jak dzieci. Gra w klasy czy zabawa na trzepaku pozwoli im przenieść się w czasy dzieciństwa i znaleźć wspólny język z najmłodszymi – mówią organizatorzy.


Lokalizacja w Czarnym Dunajcu zgłoszona do konkursu czyli plac za Zespołem Szkół Podstawowej i Gimnazjum w Czarnym Dunajcu jest znakomitym miejscem na plac zabaw, ponieważ jest blisko usytuowane lodowiska, orlika, centrum miejscowości, drogi rowerowej, tras turystycznych, blisko parkingu ogólnodostępnego, a co najważniejsze w bezpiecznej okolicy - jest to miejsce ogrodzone i monitorowane. To wszystko sprawia, że potencjalnie bardzo dużo dzieci skorzysta z placu zabaw.

Które lokalizacje wygrają, okaże się wkrótce, a tymczasem zachęcamy do oddawania jak największej ilości głosów na stronie www.nivea.pl/podworko.