Konferencja pt. Rola samorządów w przeciwdziałaniu HIV | Komunikaty | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Konferencja pt. Rola samorządów w przeciwdziałaniu HIV

10 października 2019
Zdjęcie 1

Fundacja Edukacji Społecznej zaprasza na bezpłatną konferencję pt: “Rola samorządów w przeciwdziałaniu HIV - Fast Track Cities”, skierowaną do przedstawicieli samorządów, instytucji zajmujących się tematyką zdrowia oraz organizacji pozarządowych i pacjenckich zainteresowanych polityką zdrowotną w obszarze HIV.

Konferencja odbędzie się 25 października 2019 r. (piątek) w hotelu Novotel Warszawa Centrum, przy ul. Marszałkowskiej 94, w godzinach 10:00-15:00. Szczegółowy program konferencji dostępny jest w załączniku.
Fast Track Cities to międzynarodowa inicjatywa, której celem jest zwiększenie skuteczności działań różnych programów prewencji HIV, zmniejszenie negatywnego wpływu stygmatyzacji i dyskryminacji osób żyjących z HIV oraz stworzenie wspólnej platformy internetowej do współpracy międzynarodowej i prezentacji lokalnych działań. Celem konferencji jest prezentacja idei i założeń Fast Track Cities oraz ukazanie jak inicjatywa ta działa u naszych europejskich sąsiadów. Ponadto spotkanie ma służyć wzmocnieniu działań na rzecz samorządu miasta stołecznego Warszawy i innych miast, we wdrażaniu Fast Track Cities w Polsce.

Jeżeli wyrażają Państwo chęć udziału w wydarzeniu, proszę o wypełnienie formularza zgłoszeniowego pod linkiem https://forms.gle/Z49FrGpEmFCYudASA  i przesłanie go do dnia 18.10.2019r.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zarząd Fundacji Edukacji Społecznej 

 

Poniżej znajduje się program do pobrania: