Weekendowy raport Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu | Informacje | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Weekendowy raport Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu

29 sierpnia 2016
Zdjęcie 1

Bójka na Podtatrzańskiej.

Nowotarscy policjanci zatrzymali 4 osoby w wieku od 23 do 33 lat, którzy brali udział w bójce, gdzie jeden z mężczyzn został raniony nożem w brzuch.

Do zdarzenia doszło w dniu 27 sierpnia 2016 roku około godziny 23:30 w Nowym Targu. 33-letni mieszkaniec miejscowości Trute przechodząc obok grupy osób umyślnie uderzył barkiem stojącą wśród mężczyzn kobietę. Po tym zdarzeniu pomiędzy mężczyznami doszło do wymiany zdań, w trakcie której mieszkaniec Trutego wyciągnął nóż. Następnie doszło do bójki, w trakcie której obrażeń ciała w postaci rany brzucha odniósł 27-letni mieszkaniec Nowego Targu, a rany ciętej przedramienia odniósł 23-letni mieszkaniec również Nowego Targu. Natomiast mieszkaniec Trutego, który zadawał uderzenia nożem posiada złamane żebro, złamaną kość twarzoczaszki oraz krwiaka mózgu. Sprawców zatrzymano do dyspozycji prokuratury.

Za popełnione przestępstwo grozi im do 8 lat pozbawienia wolności.


Motocyklem w Skodę.

W dniu 28 sierpnia 2016 roku o godzinie 16:00 w Spytkowicach kierujący motocyklem marki Suzuki, mieszkaniec Bogdanówki podczas manewru wyprzedzania pojazdu marki Skoda uderzył w jego bok, podczas gdy kierujący samochodem mieszkaniec Mszany Górnej wykonywał manewr skrętu w lewo i znajdował się na prawym pasie. Wskutek zdarzenia, kierujący motocyklem oraz jego pasażerka odnieśli obrażenia ciała powyżej dni siedmiu.