Indywidualna Szkolna Liga Lekkoatletyczna – Puchar Gorców | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Indywidualna Szkolna Liga Lekkoatletyczna – Puchar Gorców

4 października 2019
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5

W dniu 2 października 2019 roku na stadionie miejskim w Nowym Targu odbyła się Indywidualna Szkolna Liga Lekkoatletyczna – „Puchar Gorców. Organizatorami zawodów było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu i Ośrodek Sportowy w Rabce-Zdroju. W konkurencji uczestniczyło 232 zawodników z 14 zespołów szkolnych.

Najlepsze wyniki zawodów osiągnęli: Zuzanna Liberda w biegu 100m /13,40/ i Bartłomiej Majerczak w biegu 200m /24,20/ Zawodnicy/czki za zajęcie miejsc I – III w poszczególnych konkurencjach otrzymali medale i dyplomy. W punktacji zespołowej – „Puchar Gorców” 3 najlepsze zespoły w kategorii dziewcząt i chłopców nagrodzone zostały pucharami Starosty Nowotarskiego.

Nagrody wręczał Urzędujący Członek Zarządu Powiatu Nowotarskiego Karol Skrzypiec.

Kwalifikacje do zawodów wojewódzkich uzyskują zawodnicy/czki  z 3 pierwszych miejsc w konkurencjach  biegowych i z 2 pierwszych miejsc w konkurencjach technicznych oraz 1 sztafeta w kategorii dziewcząt i chłopców. Komunikat org. zawodów wojewódzkich na stronie: http://www.mszs.krakow.pl/

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Uwaga: Do zawodów wojewódzkich szkoły zgłaszają własnych zawodników wg kwalifikacji we własnym zakresie przez system SRS /prosimy pilnować terminów zgłoszeń.

Koordynator Ośrodka Rabka-Zdrój
Zbigniew Pistor

 

Tekst i fot.: Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

 

Poniżej znjaduje się tabela wyników (plik do pobrania):

Pliki do pobrania