Kontrast Biuletyn Informacji Publicznej
ul. Bolesława Wstydliwego 14, tel.: (18) 26-613-00, fax: (18) 26-613-44, e-mail: starostwo@nowotarski.pl, Parking dla klientów urzędu - wjazd od Alei Tysiąclecia.


31 stycznia 2013, 15:11

Diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej w ZSZiP w Krościenku

Diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej w ZSZiP w Krościenku
W roku szkolnym 2012/2013, dzięki reformie podstawy programowej kształcenia w zawodach, uczniowie pierwszej klasy Technikum im prof. Władysława Szafera w ZSZiP w Krościenku, kształcący się w zawodzie technik informatyk po raz pierwszy mieli okazję zetknąć się z nowymi i bardzo ciekawymi przedmiotami zawodowymi. Przykładem takich zajęć jest przedmiot diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej, w trakcie których uczniowie poznają m.in. sposoby naprawy uszkodzonego sprzętu komputerowego. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tych zajęć.

Tekst i zdjęcia: ZSZiP w Krościenku
Diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej w ZSZiP w KrościenkuDiagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej w ZSZiP w KrościenkuDiagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej w ZSZiP w KrościenkuDiagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej w ZSZiP w Krościenku