Rusza kolejna edycja konkursu grantowego Małopolska Lokalnie | Kalendarium

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Rusza kolejna edycja konkursu grantowego Małopolska Lokalnie

Termin
21 lutego – 30 marca 2023
Zdjęcie 1

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz ze Stowarzyszeniem Forum Oświatowe Klucze już po raz dziewiąty zapraszają małopolskich społeczników na spotkania informacyjne dotyczące konkursu grantowego Małopolska Lokalnie. Konkurs skierowany jest do zwykłych mieszkańców, którzy mają interesujący pomysł na działanie w swojej społeczności ale nie mają pieniędzy, żeby go zrealizować oraz do młodych organizacji pozarządowych, które szukają wsparcia na początku swojej działalności.

 

Małopolska Lokalnie to konkurs grantowy z dofinansowaniem do 6000 zł podzielony na dwie ścieżki wsparcia:

            projekty społeczne, jeśli jesteście młodą organizacją pozarządową lub grupą nieformalną

            projekty rozwojowe dla młodych organizacji pozarządowych

Nabór projektów trwać będzie od 1 do 30 marca br.

 

Czym różni się konkurs Małopolska Lokalnie od innych? –  Operatorzy stawiają na ciekawe pomysły i edukację. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych i Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze wypracowały formułę w której fundusze zdobędą najlepsze pomysły, a nie najlepiej napisane wnioski. Jak co roku, będą koncentrować się na innowacyjnych projektach na rzecz dobra wspólnego w społecznościach lokalnych oraz na przemyślanych projektach rozwojowych dla organizacji. Ważnym elementem będzie także promocja działań lokalnych społeczników.

Zapraszamy na spotkanie informacyjne w Nowym Targu, które odbędzie się 10 marca o godzinie 17 w Urzędzie Miasta Nowy Targ, ul. Krzywa 1, Nowy Targ.

Formularz zgłoszeniowy: https://forms.office.com/e/63Pv640TWL

Dodatkowo, 27 lutego odbędzie się także spotkanie informacyjne on-line. Godziny: 18.00 – 20.00. Miejsce: on-line, aplikacja zoom i grupa Małopolska Lokalnie na Facebooku

Formularz zgłoszeniowy: https://forms.office.com/e/amDb0kABJy

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://malopolskalokalnie.pl, na https://www.facebook.com/malopolskalokalnie oraz na grupie na Facebooku  https://www.facebook.com/groups/malopolskalokalnie