konkurs filmowy pt. „Akcja Reanimacja i Moc Ratowania” | Kalendarium

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

konkurs filmowy pt. „Akcja Reanimacja i Moc Ratowania”

Termin
9 lipca – 21 sierpnia 2021

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza ratowników medycznych i strażaków z obszarów wiejskich do udziału w konkursie filmowym pt. „Akcja Reanimacja i Moc Ratowania”.

Efektem ma być nagranie filmowe z instruktażem udzielania pierwszej pomocy, czyli czynności wykonywanych w razie wypadku, urazu bądź nagłego ataku choroby, których zadaniem jest ochrona życia lub zdrowia poszkodowanego, oraz zminimalizowanie niekorzystnych następstw, zanim udzielona zostanie specjalistyczna pomoc medyczna.

Konkurs trwa od dnia 9 lipca 2021 r. do dnia 20 sierpnia 2021 r.

Filmiki należy przesłać do dnia 20 sierpnia 2021 roku, na adres mailowy: konkursARiMR@arimr.gov.pl w tytule wiadomości pisząc: Konkurs filmowy pt. „Akcja Reanimacja i Moc Ratowania”.

11 września br., czyli w Światowym Dniu Pierwszej Pomocy, ogłosimy wyniki Konkursu i uhonorujemy wszystkich drobnymi upominkami (związanymi z pomocą medyczną w tym mniejsze i większe apteczki z certyfikatami), a Laureatów I, II i III miejsca nagrodami rzeczowymi (fantomami i certyfikowanymi torbami medycznymi).

Więcej informacji na stronie: www.arimr.gov.pl