IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu dla Samorządu Terytorialnego „Samorząd Promujący Zdrowie” | Kalendarium

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu dla Samorządu Terytorialnego „Samorząd Promujący Zdrowie”

Termin
13 października 2023
Zdjęcie 1

Zapraszamy do udziału w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla Samorządu Terytorialnego „Samorząd Promujący Zdrowie”. Konkurs, organizowany już od czterech lat, stanowi formę certyfikacji, nagradzania i promocji Gmin, Powiatów i Województw za nietuzinkowe, oryginalne i skuteczne działania na rzecz rozwoju ochrony zdrowia, profilaktyki zdrowego stylu życia, ekologii, turystyki i promocji aktywności fizycznej. Wyróżniamy w nim przedsięwzięcia i działania samorządowe ukierunkowane na zdrowie, środowisko naturalne, sport, rekreacje itp.

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy w terminie do 13 października 2023 roku. Gala Finałowa Konkursu, wręczenie Nagród i ogłoszenie Laureatów odbędą się w grudniu 2023 roku.

Jeśli chcą Państwo sprawić Mieszkańcom prezent świąteczny - powalczcie o Nagrodę i Statuetkę w naszym Konkursie. To nagroda dla Samorządu, jego Włodarzy, ale także dla wszystkich Mieszkańców, zaangażowanych w sprawy zdrowia, ekologii, sportu i rekreacji. Nie ulega wątpliwości, że w bardzo wielu polskich samorządach podejmowane są ZNAKOMITE inicjatywy, projekty i inwestycje, które przyczyniają się do rozwoju systemu ochrony zdrowia i umożliwiają mieszkańcom dostęp do nowoczesnych świadczeń. Samorządy często realizują również godne pochwały inicjatywy proekologiczne albo przedsięwzięcia wspierające sport, turystykę i rekreację. Za takie działania przyznajemy Statuetki i Certyfikaty „Samorządu Promującego Zdrowie”, wręczane podczas uroczystej Gali Konkursowej.

Szczegółowe informacje o Konkursie oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: https://samorzad-zdrowie.pl/