Forum Edukacji Kulturowej SYNAPSY 2017 | Kalendarium

Strona główna

Forum Edukacji Kulturowej SYNAPSY 2017

Termin
15 listopada 2017
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3

Małopolski Instytut Kultury w Krakowie oraz Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu zapraszają na Forum Edukacji Kulturowej SYNAPSY 2017, które odbędzie się 15 listopada 2017 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu.

Forum stanowi okazję do spotkania osób, które czują potrzebę działania na rzecz dzieci i młodzieży: nauczycieli i animatorów kultury, pedagogów, artystów, aktywistów społecznych, liderów kultury. Forum to doskonała sposobność do wymiany doświadczeń, umiejętności, a także nawiązania współpracy z innymi instytucjami i kolektywami zainteresowanymi tworzeniem aktywnej sieci wsparcia dla rozwoju edukacji kulturowej.

 Udział w forum i warsztatach jest bezpłatny. Obowiązuje jednak rejestracja, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja rozpoczyna się 25 października 2017 o godz. 10:00, kończy się 13 listopada 2017 o godz. 12:00 lub w chwili wyczerpania limitu miejsc.

 Forum objęte jest patronatem Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

 Szczegółowe informacje: www.synapsy.malopolska.pl.

Bezpośredni link do rejestracji: http://mik.krakow.pl/rejestracja/

SYNAPSY – program rozwoju edukacji kulturowej w Małopolsce jest realizowany przez Małopolski Instytut Kultury w Krakowie dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Bardzo Młoda Kultura.