Krystian Jarończyk | Urząd

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Krystian Jarończyk - zdjęcie

Krystian Jarończyk

Komisja Rewizyjna (członek)
Komisja Budżetowa (przewodniczący)
Komisja Statutowa (członek)

Kontakt

e-mail

Życiorys

Urodziłem się w 1976 roku i prawie całe moje życie związałem z gminą w której mieszkam. Jestem absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie wydział zarządzania oraz studiów podyplomowych kierunek bankowość w Krakowskiej Szkole Biznesu UEK.
 
Po zakończeniu studiów magisterskich w 2000 roku nie miałem żadnych wątpliwości z jakim miejscem jest związana moja przyszłość. Wróciłem do rodzinnych stron i tutaj pracowałem jako księgowy w firmie prywatnej, pracownik Urzędu Skarbowego a od roku 2004 wiązany jestem z Bankiem Spółdzielczym w Czarnym Dunajcu, gdzie w roku 2021 uzyskałem zgodę KNF i zostałem prezesem Zarządu Banku.
 
Pracując jako księgowy, urzędnik, bankowiec miałem i mam styczność z wieloma osobami i rożnymi problemami z jakimi się borykają. I podobnie jak mój już nieżyjący Tata Kazimierz Jarończyk, nie są mi obojętne sprawy ludzi z którymi się stykam i problemy okolicznych miejscowości. Dlatego też będąc członkiem Rady Powiatu Nowotarskiego z listy Prawicy Powiatu Nowotarskiego będę starał się dbać o rozwój i bezpieczeństwo mieszkańców Miasta i Gminy Czarny Dunajec .