XI SESJA RADY POWIATU NOWOTARSKIEGO | Urząd

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

XI SESJA RADY POWIATU NOWOTARSKIEGO

27 sierpnia 2019

Uprzejmie zapraszam na XI Sesję (Nadzwyczajną) Rady Powiatu Nowotarskiego w dniu  29 sierpnia (czwartek) 2019r. o godz. 13.00 w Starostwie Powiatowym w Nowym Targu przy ul. Bolesława Wstydliwego 14, proponując następujący porządek obrad:

 1. Otwarcie sesji.
 2. Przedstawienie porządku obrad.
 3. Podjęcie Uchwały Rady Powiatu Nowotarskiego w sprawie zmiany Uchwały Budżetowej na rok 2019 Nr 26/IV/2019 Rady Powiatu Nowotarskiego z dnia 24 stycznia 2019 roku.
 4. Podjęcie Uchwały Rady Powiatu Nowotarskiego w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Nowotarskiego.
 5. Podjęcie Uchwały Rady Powiatu Nowotarskiego w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia w sprawie udzielenia dotacji przez Gminę Ochotnica Dolna na realizację zadań z zakresu publicznego transportu zbiorowego.
 6. Podjęcie Uchwały Rady Powiatu Nowotarskiego w sprawie wyrażenia woli zawarcia przez Powiat Nowotarski porozumienia z Powiatem Nowosądeckim oraz Miastem Nowy Sącz w zakresie powierzenia zadania organizacji publicznego transportu zbiorowego.
 7. Podjęcie Uchwały Rady Powiatu Nowotarskiego w sprawie wyrażenia woli zawarcia przez Powiat Nowotarski porozumienia z Powiatem Nowosądeckim, Powiatem Limanowskim, Powiatem Myślenickim, Powiatem Krakowskim oraz  Miastem Kraków w zakresie powierzenia zadania organizacji publicznego transportu zbiorowego.
 8. Podjęcie Uchwały Rady Powiatu Nowotarskiego w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umów o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego.
 9. Podjęcie Uchwały Rady Powiatu Nowotarskiego w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umów o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego.
 10. Podjęcie Uchwały Rady Powiatu Nowotarskiego w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umów o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego.
 11. Wolne wnioski.

Przewodniczący Rady Powiatu Nowotarskiego

Tadeusz Rafacz