Posiedzenie Komisji Edukacji Publicznej | Urząd

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Posiedzenie Komisji Edukacji Publicznej

16 lutego 2012

Uprzejmie zapraszam na posiedzenie Komisji Edukacji Publicznej, które odbędzie się
w dniu 20 lutego 2012 roku o godz. 11.00 w Starostwie Powiatowym w Nowym Targu przy
Al. Tysiąclecia 35

 1. Proponowany porządek posiedzenia:

 2. Przyjęcie porządku posiedzenia.

 3. Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia.

 4. Informacja związana ze zmianami w systemie oświaty od 1 września 2012 roku
  w szkolnictwie zawodowym i w Liceach Ogólnokształcących.

 5. Wydanie opinii do projektu uchwały Rady Powiatu Nowotarskiego w sprawie zamiaru przekształcenia Uzupełniającego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Zespole Szkół w Jabłonce.

 6. Wydanie opinii do projektu uchwały Rady Powiatu Nowotarskiego w sprawie zamiaru przekształcenia Zasadniczej Szkoły Zawodowej Rolniczej w Zespole Szkół w Jabłonce.

 7. Wydanie opinii do projektu uchwały Rady Powiatu Nowotarskiego w sprawie zamiaru przekształcenia Uzupełniającego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Zespole Szkół w Krościenku n/D.

 8. Wydanie opinii do projektu uchwały Rady Powiatu Nowotarskiego w sprawie zamiaru przekształcenia Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Zespole Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku n/D.

 9. Wydanie opinii do projektu uchwały Rady Powiatu Nowotarskiego w sprawie zamiaru przekształcenia Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Zespole Szkół Technicznych i Placówek w Nowym Targu.

 10. Wydanie opinii do projektu uchwały Rady Powiatu Nowotarskiego w sprawie zamiaru likwidacji Liceum Profilowanego w Zespole Szkół Nr 1 w Nowym Targu.

 11. Wydanie opinii do projektu uchwały Rady Powiatu Nowotarskiego w sprawie zamiaru przekształcenia Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Zespole Szkół Nr 1 w Nowym Targu.

 12. Wydanie opinii do projektu uchwały Rady Powiatu Nowotarskiego w sprawie zamiaru likwidacji Liceum Profilowanego w Zespole Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu.

 13. Wydanie opinii do projektu uchwały Rady Powiatu Nowotarskiego w sprawie zamiaru przekształcenia Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Zespole Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu.

 14. Wydanie opinii do projektu uchwały Rady Powiatu Nowotarskiego w sprawie zamiaru przekształcenia Uzupełniającego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Zespole Szkół Nr 3 w Nowym Targu.

 15. Wydanie opinii do projektu uchwały Rady Powiatu Nowotarskiego w sprawie zamiaru przekształcenia Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej Nr 5 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Nr 1 w Nowym Targu.

 16. Wydanie opinii do projektu uchwały Rady Powiatu Nowotarskiego w sprawie zamiaru likwidacji Uzupełniającego Liceum Ogólnokształcącego Specjalnego w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Nr 1 w Nowym Targu.

 17. Wydanie opinii do projektu uchwały Rady Powiatu Nowotarskiego w sprawie zamiaru przekształcenia Publicznego Gimnazjum Specjalnego w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Nr 1 w Nowym Targu.

 18. Sprawy bieżące i wolne wnioski.
Przewodnicząca Komisji Edukacji Publicznej
Iwona Kosakowska