Posiedzenie Komisji Edukacji Publicznej - 20.12.2023 | Urząd

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Posiedzenie Komisji Edukacji Publicznej
20.12.2023

miejsce: Starostwo Powiatowe w Nowym Targu

Uprzejmie zapraszam na posiedzenie Komisji Edukacji Publicznej, które odbędzie się 20 grudnia (wtorek) 2023r. o godz. 14:45 w Starostwie Powiatowym w Nowym Targu ul. Bolesława Wstydliwego 14, sala konferencyjna Zarządu 3.07

Proponowany porządek posiedzenia:

  1. Przyjęcie porządku obrad
  2. Przyjęcie protokołu z posiedzenia Komisji w dniu 25 października 2023r.
  3. Przyjęcie protokołu z posiedzenia Komisji w dniu 17 listopada 2023r.
  4. Wydanie opinii do projektu Uchwały Rady Powiatu Nowotarskiego w sprawie zamiaru przekształcenia Branżowej szkoły I stopnia im. Prof. Wł. Szafera w Zespole Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku nad Dunajcem poprzez utworzenie dodatkowych lokalizacji prowadzenia zajęć dydaktycznych i wychowawczych.
  5. Wydanie opinii do projektu Uchwały Rady Powiatu Nowotarskiego w sprawie zamiaru przekształcenia Technikum im. Prof. Wł. Szafera w Zespole Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku nad Dunajcem poprzez utworzenie dodatkowej lokalizacji prowadzenia zajęć dydaktycznych i wychowawczych.
  6. Wydanie opinii do projektu Uchwały Rady Powiatu Nowotarskiego w sprawie zamiaru przekształcenia Branżowej Szkoły Rolniczej I Stopnia w Zespole Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce poprzez utworzenie dodatkowej lokalizacji prowadzenia zajęć dydaktycznych i wychowawczych.
  7. Wolne wnioski.

Przewodnicząca Komisji Edukacji Publicznej

Maria Domagała