Urząd

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Informacja

Witamy w Elektronicznym Informatorze Starostwa Powiatowego w Nowym Targu.

Informator jest automatyczną kopią danych umieszczanych w Biuletynie Informacji Publicznej.

Godziny przyjmowania stron:
Urząd przyjmuje strony od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 7:30-15:30

W celu ułatwienia nawigacji po serwisie należy wybrać zakres szukanych przez Państwa informacji z menu po prawej stronie.

Starostwo Powiatowe - wszelkie informacje dotyczące urzędu.
W tym dziale znajdują się wszystkie informacje dotyczące działania Starostwa. W wygodnym poruszaniu się po informacjach pomoże podział realizowanych usług na wydziały.

Zachęcamy również do zapoznania się z uchwałami Rady i Zarządu Powiatu.

Rada Powiatu - wszystkie informacje dotyczące funkcjonowania Rady Powiatu Nowotarskiego. Zamieszczony jest tutaj skład osobowy oraz wszelkie niezbędne wiadomości z działania Rady.

Struktura Powiatu - tutaj znajdują się informacje dotyczące jednostek powiatowych, służb, szkół, stowarzyszeń i związków.

e-urząd - komunikacja z urzędem za pomocą drogi elektronicznej.

W dobie obecnych czasów zachęcamy państwa do składania dokumentów drogą elektroniczną za pomocą platformy ePUAP, podpisując pisma profilem zaufanym lub certyfikatem kwalifikowanym.

Procedura uzyskania bezpłatnego profilu zaufanego jest bardzo prosta. Wystarczy założyć konto na portalu www.epuap.gov.pl, oraz złożyć wniosek o wydanie profilu. Kolejny krok to udanie się do jednego z blisko 900 punktów potwierdzających (w tym Urzędy Skarbowe oraz oddziały ZUS). Tam upoważniony urzędnik zweryfikuje dane zamieszczone we wniosku na podstawie dokumentu tożsamości oraz rejestru PESEL. Po poprawnej weryfikacji stają się państwo posiadaczami profilu zaufanego, a tym samym zyskują możliwość załatwiania spraw administracyjnych bez konieczności osobistego stawiennictwa w urzędzie. Co znacznie obniża koszty i ułatwia komunikację z urzędem.

Cała procedura jest bezpłatna a dzięki temu mogą Państwo komunikować się z urzędem za pomocą ePUAP o dowolnej wygodnej dla Państwa porze z dowolnego miejsca za pomocą komputera z dostępem do internetu.

Praca - ogłoszenia o naborze na wolne stanowiska pracy

Przetargi - pełna dokumentacja przetargów ogłaszanych przez Starostwo Powiatowe

Ogłoszenia - przekrój ogłoszeń publikowanych w Biuletynie Informacji Publicznej

Zapraszamy do korzystania z informatora, jednocześnie jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje ułatwienia Państwu wyszukiwania potrzebnych informacji.