Instrukcja korzystania z BIP - Zespół Szkół Nr 1 im. Wł. Orkana w Nowym Targu | Jednostki / Szkoły

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wyszukiwarka

Treść strony

Instrukcja korzystania z BIP
Zespół Szkół Nr 1 im. Wł. Orkana w Nowym Targu

Strona podmiotowa BIP Zespołu Szkół nr 1 w Nowym Targu tworzona jest zgodnie z następującymi aktami prawnymi:

- Ustawa o dostępie do informacji publicznej z dnia 6 września 2001r. (Dz. U. Nr 112, poz. 1198 z późn. zm.),

- Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 r.
w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej (Dz.U. 2007 nr 10 poz. 68).

 

Poruszanie się po stronie podmiotowej BIP Zespołu Szkół nr 1 w Nowym Targu umożliwia menu przedmiotowe umieszczone na górze ekranu. Podzielone jest ono na grupy tematyczne.

W każdej z grup znajdują się odnośniki do poszczególnych działów. Po kliknięciu na odnośnik z nazwą działu, rozwija się lista artykułów.

Powrót do strony głównej BIP Zespołu Szkół Nr 1 w Nowym Targu możliwy jest poprzez kliknięcie na znajdujący się w najwyższej części ekranu pasek z napisem "Biuletyn Informacji Publicznej".

 

Do szybszego wyszukania żądanej informacji służy pole wyszukiwania umieszczone po prawej stronie w menu głównym w górnej części strony. W pole to należy wpisać słowo (lub słowa) kluczowe, a następnie kliknąć przycisk oznaczony lupą. Po wykonaniu tej operacji wyświetlona zostanie lista artykułów spełniających zadane kryterium wyszukiwania.

W prawej górnej części ekranu na stronie głównej Biuletynu znajduje się odnośnik do głównej strony Biuletynu Informacji Publicznej (http://www.bip.gov.pl/). Odnośniki znajdują się również na dole każdej podstrony w formie ikony graficznej BIP.

Strony Biuletynu rejestrują zmiany, który odnotowują modyfikacje treści poszczególnych artykułów. Lista zmian dostępna jest po kliknięciu w odnośniki "Rejestr zmian" znajdujący się w górnym menu BIP Zespołu Szkół nr 1 w Nowym Targu

 

W Biuletynie oprócz treści bezpośrednio podanych na stronie, znajdują się również informacje dołączone w postaci plików do pobrania, do których można dotrzeć za pomocą linków. Pliki te zazwyczaj są publikowane w formacie PDF lub DOC (w celu ich łatwej edycji).

 

Metka

Podmiot publikujący
Zespół Szkół Nr 1 im. Wł. Orkana w Nowym Targu
Informację wytworzył
Aneta Karkula
Data wytworzenia
21.09.2021
Informację opublikował
Aneta Karkula
Data publikacji
21.09.2021
Informację zmienił
Aneta Karkula
Data ostatniej zmiany
13.10.2021