Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu | Struktura powiatu

Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu

adres
ul. Szpitalna 14, 34-400 Nowy Targ
telefon
(18) 263 30 00
e-mail
www
http://pszs.eu/

Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu to sprawnie zarządzany obiekt dysponujący kilkunastoma nowoczesnymi oddziałami.
W ramach działalności statutowej prowadzi poradnie specjalistyczne w większości dyscyplin współczesnej medycyny dostosowane do potrzeb zdrowotnych mieszkańców Nowego Targu i całego powiatu nowotarskiego.
Placówka posiada znakomicie wyposażone pracownie diagnostyczne, ponadto wprowadziła
i skutecznie stosuje unikalne na skalę kraju rozwiązania sanitarne dotyczące głównie systemu sterylizacji i dezynfekcji sprzętu medycznego, w tym nawet łóżek szpitalnych
W roku bieżącym, po prawie trzydziestu latach została w całości zakończona budowa naszego Szpitala. Pod koniec budowy zadbano również o bezpośrednie otoczenie budynków placówki. Wokół nich umiejscowiono dwa parki z alejkami spacerowymi, z których po jednej widać stronie Gorce, po drugiej zapierającą dech w piersiach panoramę Tatr.
Nowotarski szpital posiada znakomicie zorganizowaną sieć stacji pogotowia ratunkowego, zabezpieczających potrzeby i bezpieczeństwo mieszkańców całego powiatu.

Wykaz osób zobowiązanych do złożenia oświadczenia majątkowego