Instrukcja korzystania z BIP | BiP

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wyszukiwarka

Treść strony

Instrukcja korzystania z BIP

Biuletyn Informacji Publicznej jest urzędowym publikatorem teleinformatycznym stworzonym w celu powszechnego udostępniania informacji publicznej.

W celu ułatwienia wyszukiwania treści strony przedmiotowe BIP poszczególnych jednostek tworzą centralny portal Powiatu Nowotarskiego.

Wszystkie informacje dotyczące podmiotu umieszczone są na tej stronie w postaci tesktu bądź dołączonych załączników.

Użytkownik strony może wybrać zamieszczoną informację w menu przedmiotowym znajdującym się po lewej stronie ekranu. Podzielone jest ono na grupy tematyczne. W każdej z grup znajdują się odnośniki do poszczególnych działów.

Menu przedmiotowym znajdującym się na górze ekranu, pozwala na płynne przechodzenie pomiędzy treściami dotyczącymi całego Powiatu Nowotarskiego.

Wyszukiwarka - użytkownik może przeszukiwać treści zawarte na portalu, korzystając z wyszukiwarki w prawym górnym rogu strony. Działanie wyszukiwarki jest standardowe, czyli należy wpisać słowo bądź frazę, które najlepiej opisuje poszukiwaną informację, a następnie użyć symbolu lupy bądź na klawiaturze klawisza Enter.

Wersja strony dla osób niedowidzących – użycie opcji (obok wyszukiwarki) daje możliwość wyświetlenia strony w wersji z dużym kontrastem oraz powiększenia czcionki, opcja pomocna dla osób słabo widzących.

Metka – znajduje się u dołu strony, zawiera informację o metryce strony, historii zmian.

Metka

Podmiot publikujący
Starostwo Powiatowe w Nowym Targu
Informację wytworzył
Radosław Jastrzębski
Data wytworzenia
13.09.2021
Informację opublikował
Radosław Jastrzębski
Data publikacji
13.09.2021