XIII Memoriał im. Grzegorza Wesołowskiego w piłce siatkowej | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

XIII Memoriał im. Grzegorza Wesołowskiego w piłce siatkowej

18 listopada 2021

Dzień 6 lostopada rozpoczął się tradycyjnie od mszy św. o godzinie 7.00 w kościele pw. Św. Jakuba w Piekielniku w intencji ś. p. Grzegorza Wesołowskiego. W tym samym czasie na 4 halach sportowych w Jabłonce, Piekielniku, Załucznym oraz Czarnym Dunajcu trwały przygotowania, by móc przyjąć niemal 300 uczestników turnieju. Zawody rozgrywane w 2 kategoriach – kobiety OPEN oraz mężczyźni OPEN pod okiem sędziów z Małopolskiego Związku Piłki Siatkowej w Krakowie. Zabezpieczenie medyczne - MALTA Służba Medyczna Oddział Sucha Beskidzka – turniej odbył się bez jakiejkolwiek kontuzji.
Wydarzenie obsługiwane było przez ponad 20 wolontariuszy. W akcji zbiórki krwi, która odbywała się w godzinach 9.00 – 15.00 w Domu Ludowym w Lipnicy Wielkiej zebrano 16 litrów krwi (35 osób) – co jest kolejnym ogromnym sukcesem całej organizacji. Aktualnie trwa podsumowanie kolejnej akcji towarzyszącej Memoriałowi, tj. Akcji „Misie Ratownisie pomagają…”, gdzie w tym roku zbierane były wszelkiego rodzaju gry, puzzle itd. dla najbardziej ubogich rodzin z dziećmi w regionie  – dysponowane będą przez Ośrodki Pomocy Społecznej w Lipnicy Wielkiej, Jabłonce oraz Czarnym Dunajcu. Już na chwilę obecną wiemy, że będzie to kolejna rekordowa zbiórka. 


Najlepsze drużyny w kat. kobiety OPEN: 
1 miejsce – Dajcie Nam Wygrać
2 miejsce – Tak Jest Kraków
3 miejsce – SZAROTKI 
Nagrody ufundowane przez Starostwo Nowotarskie

MVP w kat. KOBIETY OPEN – Justyna Frączek z drużyny Dajcie Nam Wygrać – nagrody ufundowane przez sponsorów: firmę WOJAS oraz Browar Projekt Bunkier; 

Najlepsze drużyny w kat. mężczyźni OPEN: 
1 miejsce – Dziadki Sucha Beskidzka
2 miejsce – Projekt X
3 miejsce – Volley Dąbrowa Górnicza 
Nagrody ufundowane przez Starostwo Nowotarskie.

MVP w kat. mężczyźni OPEN – Mateusz Mamcarczyk z drużyny Dziadki Sucha Beskidzka – nagrody ufundowane przez sponsorów: firmę WIR Computers oraz Browar Projekt Bunkier 

Wydarzenie odbyło się pod Patronatem Honorowym Starosty Nowotarskiego oraz Marszałka Województwa Małopolskiego.
Partnerzy wydarzenia: Gmina Lipnica Wielka, Gmina Jabłonka, Gmina Czarny Dunajec oraz Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec.