„Najlepszy Sołtys Województwa Małopolskiego AD’ 2011” | Wydarzenia | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

„Najlepszy Sołtys Województwa Małopolskiego AD’ 2011”

5 lipca 2012

Małopolskie Stowarzyszenie Sołtysów wraz z Gminami, Powiatami, Marszałkiem i Wojewodą Województwa Małopolskiego oraz z instytucjami, z którymi współpracują sołtysi, organizuje konkurs „Najlepszy Sołtys Województwa Małopolskiego AD’ 2011”.

Konkurs ten jest jedną z form docenienia pracy sołtysa, okazją do wskazania dobrych wzorców i okazją do spotkania się jednych z najbardziej zasłużonych osób na wsi.

W tym roku rozstrzygnięcie i wręczenie nagród będzie miało miejsce w Lachowicach (gmina Stryszawa) skąd pochodzi ubiegłoroczny Laureat konkursu Grzegorz Krawczyk. Uroczystości ogłoszenia wyników odbędą się w dniu 5 sierpnia 2012 r.

Wzorem lat wcześniejszych nagrody są bardzo atrakcyjne. Fundatorem głównej nagrody w wysokości 50.000 zł jest Województwo Małopolskie. Nagroda przyznawana jest dla Sołectwa, z którego pochodzi Laureat konkursu. Ponadto do wygrania jest szereg nagród finansowanych przez uczestniczące w konkursie gminy, powiaty oraz inne instytucje, które doceniają szczególny wkład pracy sołtysów w budowanie wspólnego dobra mieszkańców wsi.