Warsztaty z zakresu fotowoltaiki dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Warsztaty z zakresu fotowoltaiki dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw

10 listopada 2021
Zdjęcie 1

Ekodoradcy dla biznesu MCP zapraszają na bezpłatne warsztaty, które przybliżą małopolskim przedsiębiorcom tematykę fotowoltaiki, a także pomogą przystosować się do nadchodzących zmian prawnych w zakresie zasad rozliczania energii wytworzonej w mikroinstalacjach PV. Warsztaty poprowadzi niekwestionowany ekspert i działacz w dziedzinie fotowoltaiki, wykładowca akademicki, autor wielu opracowań, specjalista i praktyk w zakresie realizacji inwestycji PV.

Cel
Głównym celem szkolenia będzie zapoznanie uczestników z zagadnieniami z zakresu instalacji fotowoltaicznych, w tym m.in. z metodami poprawnego doboru instalacji do zapotrzebowania przedsiębiorstwa, etapami procesu inwestycyjnego, najczęstszymi błędami popełnianymi podczas instalacji, problemami na etapie eksploatacji oraz trwałością systemów PV. Uczestnik nabędzie wiedzę o budowie systemów fotowoltaicznych oraz zasadach ich działania, a ponadto pozna trendy i nowinki technologiczne z rynku fotowoltaicznego.

Dla kogo
Zapraszamy przedstawicieli mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa małopolskiego, zainteresowanych montażem nowej instalacji PV lub rozbudową już istniejącej.

Zainteresowanych udziałem, bardzo prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego w formie elektronicznej (do pobrania poniżej) na adres e-mail: ekodoradcy@mcp.malopolska.pl do dnia 18 listopada 2021 r.

Kiedy i gdzie
24 listopada 2021 r. o godzinie 11:00

Warsztaty odbędą się on-line, link do spotkania zostanie przesłany uczestnikom drogą mailową.

Do uczestnictwa niezbędny będzie komputer/tablet/telefon z dostępem do internetu. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o zgłoszenie jednej osoby z przedsiębiorstwa. O zakwalifikowaniu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty zostaną zorganizowane w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE-IP EKOMAŁOPOLSKA – „Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii dla województwa małopolskiego”.