Udział pracowników Starostwa Powiatowego w Nowym Targu w Międzynarodowym Turnieju Strzeleckim o Puchar Regionu IPA Nowy Targ | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Udział pracowników Starostwa Powiatowego w Nowym Targu w Międzynarodowym Turnieju Strzeleckim o Puchar Regionu IPA Nowy Targ

24 czerwca 2024

Międzynarodowy Turniej Strzelecki o Puchar Regionu IPA Nowy Targ

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 22.06.2024 r w Nowym Targu odbył się Międzynarodowy Turniej Strzelecki o Puchar Regionu IPA Nowy Targ. To prestiżowe wydarzenie sportowe organizowane jest przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji (IPA) Region Nowy Targ pod Honorowym Patronatem Pana Starosty Tomasza Hamerskiego.

W tym roku przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Nowym Targu na czele  z Urzędującym Członkiem Zarządu - Panem Jackiem Królem wzięli udział w rozgrywanych zawodach. Sportowe emocje sięgały zenitu, a pracownicy Starostwa doskonale poradzili sobie z niebywale trudnym zadaniem sportowym.

Turniej strzelecki to wyjątkowa okazja, by zobaczyć najlepszych strzelców z różnych krajów, rywalizujących w duchu sportowej rywalizacji i przyjacielskiej atmosfery. Zawody rozgrywane zostały w dwóch kategoriach:  z broni długiej oraz krótkiej.