Uczniowie z Zespołu Szkół nr 1 im. Władysława Orkana w Nowym Targu nagrodzeni w III Ogólnopolskim Konkursie dla Młodych Projektantów i Krawców "Szmaragdowy Guzik" | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Uczniowie z Zespołu Szkół nr 1 im. Władysława Orkana w Nowym Targu nagrodzeni w III Ogólnopolskim Konkursie dla Młodych Projektantów i Krawców "Szmaragdowy Guzik"

22 kwietnia 2021

Kolejna miła wiadomość z frontu modowego! Zwycięzcami finału III Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodych Projektantów i Krawców "Szmaragdowy Guzik" w Lesznie zostali uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. Władysława Orkana w Nowym Targu.

I miejsce zdobył Miłosz Długopolski z projektem "Wit-rażony światłem", jego nagrodą są 2,5 letnie studia na kierunku Projektowanie Ubioru w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych im. Prof. Michała Iwaszkiewicza w Poznaniu.

Wyróżnienia  uzyskały Justyna Kołodziej z projektem "Pink knight- różowy rycerz"  i Barbara Mach z projektem "Niezwykłe szaty królowej”, które nagrodzone zostały miesięcznym stażem  w Poznaniu u cenionej projektantki Magdaleny Hasiak.

Uczniowskie projekty powstały pod czujnym okiem nauczycielek zawodu: p. Bogumiły Podkanowicz, p. Anny Sowińskiej, p. Moniki Gierat.

Zdjęcia wykonane przez uczniów ZS 1 powstały w pracowni fotograficznej szkoły.