VIII Turniej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu 2012 | Sport | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

VIII Turniej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu 2012

19 kwietnia 2012

W dniu 13 kwietnia 2012 w Szkole Podstawowej nr 4 na hali sportowej odbył się VIII turniej piłki halowej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu. W turnieju udział wzięli policjanci Wydziałów Ruchu Drogowego, Prewencji, Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu oraz policjanci Komisariatów w Rabce, Krościenku, Czarnym Dunajcu i Łapsz Niżnych. Gościnnie udział wzięły ekipy Państwowej Straży Pożarnej z Nowego Targu, Inspekcji Transportu Drogowego oraz Starostwa Powiatowego w Nowym Targu.

Drużyny podzielone na 3 grupy rozgrywały mecze po 12 minut każdy z każdym.

Po zakończeniu zmagań grupowych drużyny zajmujące kolejno pierwsze, drugie i trzecie miejsca ponownie utworzyły 3 grupy, w których rozegrano mecze każdy z każdym w tym samym przedziale minutowym. W grupie grającej o pierwsze miejsce walczyły Straż Pożarna, ITD oraz Wydział Prewencji tutejszej komendy. W drugiej grupie o miejsca 4 do 6 swoje mecze rozegrały Starostwo Powiatowe, Wydział Kryminalny oraz połączone drużyny z Komisariatów policji w Jabłonce i Czarnym Dunajcu. Natomiast o miejsca 7 do 9 walczyli przedstawiciele Komisariatu Policji w Rabce Zdroju, Krościenka i Wydziału Ruchu Drogowego.

Po zaciętych meczach wyłoniono najlepszych. Zwycięsko wyszła z nich drużyna Wydziału Prewencji KPP w Nowym Targu, która w walce o pierwsze miejsce pokonała 2:0 Inspekcję Transportu Drogowego oraz zremisowała bezbramkowo ze Strażą Pożarną. Drugie miejsce zajęła Straż Pożarna a najniższe miejsce podium zajęła drużyna ITD.

Puchary wręczali vice Starosta Nowotarski Maciej Jachymiak oraz Komendant Powiatowy Policji w Nowym Targu podinsp. Zbigniew Domalik.

Najlepszy strzelcem okazał się Krystian Pracharczyk z Komisariatu Policji w Rabce Zdroju natomiast najlepszym bramkarzem wybrano zawodnika Straży Pożarnej Marka Szpernoga, który puścił w całym turnieju tylko jedną bramkę.

Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom które przyczyniły się do organizacji naszego turnieju.