Projekt „Trenuj z wojskiem – sam i w grupie" | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Projekt „Trenuj z wojskiem – sam i w grupie"

14 września 2023
Zdjęcie 1

Projekt bezpłatnych szkoleń wojskowych w całej Polsce wraca już od września i potrwa do końca października. Hasłem tej edycji jest „Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”.

Otwieramy się jeszcze szerzej i zapraszamy do udziału ochotników indywidualnych, ale przede wszystkim grupy. Mogą to być dowolne środowiska – urzędy, stowarzyszenia, związki, zakłady pracy, firmy, kluby, itd. Wszyscy będą mile widziani w naszych jednostkach wojskowych.

Przez 8 tygodni (od 9 września do 28 października), co sobota, wojskowi instruktorzy będą zapoznawać chętnych z podstawami: obsługi broni, zasad przetrwania, walki w bliskim kontakcie, pomocy medycznej, zachowania podczas alarmu i wielu innych. Na 8 godzinne szkolenie można się zgłosić w każdej chwili i w dowolny sposób – wystarczy imię, nazwisko, wiek i kontakt. Grupy mogą zgłaszać ich liderzy i opiekunowie. Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku od 15 do 65 lat z polskim (tylko) obywatelstwem. Zapewniamy profesjonalne szkolenie, ubezpieczenie, wyżywienie, ale też świetną, sobotnią rozrywkę i przygodę z Wojskiem Polskim.


Harmonogram szkoleń oraz lista kontaktowa dostępne są na stronie MON oraz na stronach dowództw i jednostek wojskowych.


Zapraszamy do kontaktu i zgłoszeń. Gwarantujemy, że będzie warto i nie będzie nudno.

***

„Trenuj z wojskiem” to podstawowe, krótkie (8-godzinne), bezpłatne, profesjonalne przeszkolenie wojskowe. Prowadzone w jednostkach wojskowych przez wykwalifikowany personel wojskowy. To inicjatywa prospołeczna i proobronna.

***

„Trenuj z wojskiem – sam i w grupie” jest już 4. edycją tego projektu. Do tej pory w naszych szkoleniach wzięło udział prawie 20 tys. Polaków. Warto pokreślić, że ponad 98% uczestników wyraża zadowolenie z uczestnictwa w szkoleniu i wskazuje, że spełniło ich oczekiwania. A 99% zamierza polecić je swoim bliskim i znajomym.

***

Nabór rozpoczyna się 25 sierpnia!

Wystarczy zgłoszenie do naszej jednostki wojskowej. W zgłoszeniu podaj imię i nazwisko, numer telefonu, wiek i adres poczty elektronicznej – możesz do tego wykorzystać email, telefon, komunikator, media społecznościowe lub zgłoś się osobiście – wszystkie te formy są dopuszczalne, a nabór  trwa do godz. 13.00 dnia poprzedzającego szkolenie.

Zalecamy, aby zgłoszenie do uczestnictwa w szkoleniu wysyłać drogą mailową na adres: 15bz.rzecznik@ron.mil.pl lub telefonicznie na numer: 723-251-615.

Jeżeli możesz pobierz i wypełnij dokumenty, które znajdują się na samym dole strony. Zgłoś się z nimi na szkolenie lub zostaw w dowolnej chwili na biurze przepustek 15 Brygady Zmechanizowanej, al. Wojska Polskiego 21, Giżycko.

Jeżeli nie możesz pobrać dokumentów – nie martw się – wypełnisz je zgłaszając się na szkolenie, na miejscu w naszej Brygadzie.

WAŻNE!!! Koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM KAMPANII TRENUJ Z WOJSKIEM