Powiatowe eliminacje Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych | Wiadomości

Strona główna

Powiatowe eliminacje Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych

10 kwietnia 2017
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5

W dniach 6-7 kwietnia 2017 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu, odbył się XXX Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2017”.

Dwa dni eliminacji były pełne napięcia oraz emocjonujących występów, za które wszystkim uczestnikom organizatorzy serdecznie dziękują. Spośród wszystkich wykonawców wyłoniono 11 przedstawicieli kategorii muzycznej oraz 5 kategorii tanecznej, którzy wezmą udział w finałach Festiwalu w Dobczycach. Podziękowania kierowane są również w stronę pracowników i uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Nowym Targu za pomoc w organizacji eliminacji.

Festiwal zakończył się ogłoszeniem wyników i wręczeniem dyplomów oraz wyróżnień, które na ręce uczestników składali: Jury w składzie Dyrektor Festiwalu - Adrian Kulik, Paulina Karp i Karolina Leszko, Wicestarosta Powiatu Nowotarskiego Władysław Tylka, Dyrektor Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu Tadeusz Watycha oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu Bolesław Bara.

Więcej zdjęć na stronie: www.pck.nowotarski.pl.


Tekst i zdjęcia: Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.