„Lekkoatletyczny Puchar Gorców” | Wiadomości

Strona główna

„Lekkoatletyczny Puchar Gorców”

10 października 2018
1
2
3
4
5

03.10.2018r. na stadionie  miejskim w Nowym Targu odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Nowotarskiego – Szkolna Indywidualna Liga Lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców - „Lekkoatletyczny Puchar Gorców”. W zawodach wzięło udział 287 z 26 zespołów szkolnych. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

WYNIKI  INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT:

         100m     

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

wynik

 

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

wynik

1

BOCHEŃCZAK

KAROLINA

SP SIENIAWA

14,20

 

11

KUROS

MARIA

SP1 NOWY TARG

15,48

2

GALICA

NATALIA

SP 1 CICHE

14,35

 

12

ŁUSZCZEK

ROKSANA

SP 2 CICHE

15,67

3

DYDA

GABRIELA

SP 2 KROŚCIENKO

14,46

 

13

PACYGA

NATALIA

SP 5 NOWY TARG

15,72

4

KOWALCZYK

OLIWIA

SP SIENIAWA

14,54

 

14

KOWALCZYK

ANNA

SP GRYWAŁD

15,73

5

OSMALA

NATALIA

SP 1 CICHE

14,56

 

15

DYDA

SARA

SP 2 KROŚCIENKO

15,82

6

KOWALCZE

ALICJA

SP RABA WYŻNA

14,72

 

16

DYDA

MAGDALENA

SP 2 KROŚCIENKO

15,86

7

TOKARCZYK

WERONIKA

SP ROKICINY PDH.

14,75

 

17

MARCZAK

GABRIELA

SP 2 KROŚCIENKO

15,87

8

HASS

KAROLINA

SP 5 NOWY TARG

14,77

 

18

TOPOLSKA

ALEKSANDRA

SP 2 KROŚCIENKO

15,93

9

SKUPIEŃ

SABINA

SP SIENIAWA

15,10

 

19

MIREK

GABRIELA

SP ROKICINY PDH.

16,05

10

HABERNA

MARTYNA

SP 2 CICHE

15,27

 

20

KOWALCZYK

MAGDALENA

SP 2 CICHE

16,06

 

 

 

 

 

 

21

GROMCZAK

ALEKSANDRA

SP ROKICINY PDH.

16,43

 

 

 

 

 

 

22

KNUTELSKA

EMILIA

SP GRYWAŁD

17,53

 

         300m                                                                                  

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

wynik

 

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

wynik

1

ANTOLAK

KINGA

SP RABA WYŻNA

50,26

 

12

STYRCZULA

AGNIESZKA

SP 2 CICHE

56,42

2

CZYSZCZOŃ

PATRYCJA

SP2 KROŚCIENKO

50,86

 

13

KOŁODZIEJ

BARBARA

SP 1 NOWY TARG

56,61

3

BOBROWSKA

MAJA

SP 5 NOWY TARG

52,43

 

14

DYDA

MAGDALENA

SP 2 KROŚCIENKO

56,70

4

KULA

MARIA

SP 1 NOWY TARG

52,55

 

15

GÓRKA

GABRIELA

SP SIENIAWA

56,71

5

KUŁACH

MARTA

SP 1 CICHE

52,71

 

16

KOSZAREK

MARTYNA

SP SIENIAWA

56,81

6

DYDA

SARA

SP 2 KROŚCIENKO

52,98

 

17

GACH

MARIA

SP 5 NOWY TARG

57,33

7

CHROBAK

KLAUDIA

SP 1 NOWY TARG

53,81

 

17

MARCZAK

GABRIELA

SP 2 KROŚCIENKO

57,33

8

PYKA

MARIA

SP ROKICINY PDH.

54,37

 

18

DOMALIK

EMILIA

SP SIENIAWA

58,88

9

ZAJĄC

NATALIA

SP 2 CICHE

54,63

 

19

MSZANIK

NATALIA

SP GRYWAŁD

1.00,17

10

ZAPAŁA

MONIKA

SP1 NOWY TARG

54,66

 

20

KNUTELSKA

EMILIA

SP GRYWAŁD

1.00,47

11

STYRCZULA

ALEKSANDRA

SP 2 CICHE

54,93

 

 

 

 

 

 

 

         600m   

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

wynik

 

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

wynik

1

BEDNARZ

EMILIA

SP 1 CICHE

2.00,34

 

11

BIELAŃSKA

PAULINA

SP ZAŁUCZNE

2.22,99

2

HRYC

MARTYNA

SP GRYWAŁD

2.01,70

 

12

ŚCISŁOWICZ

JULIA

SP 5 NOWY TARG

2.28,87

3

BATKIEWICZ

MARTYNA

SP5 NOWY TARG

2.05,50

 

13

WOLSKA

ALEKSANDRA

SP2 KROŚCIENKO

2.34,78

4

MAJCHRZAK

ANNA

SP ROKICINY PDH.

2.09,42

 

 

 

 

 

 

5

DŁUBACZ

GLORIA

SP 1 NOWY TARG

2.11,56

 

 

 

 

 

 

6

SZELIGA

PATRYCJA

SP SIENIAWA

2.12,29

 

 

 

 

 

 

7

SKALSKA

ANNA

SP 1 NOWY TARG

2.13,36

 

 

 

 

 

 

8

ŁUSZCZEK

ANNA

SP 1 CICHE

2,16,05

 

 

 

 

 

 

9

ANTOLAK

AGNIESZKA

SP SIENIAWA

2.17,74

 

 

 

 

 

 

10

PAJERSKA

SYLWIA

SP 1 NOWY TARG

2.18,00

 

 

 

 

 

 

                                                                        

             skok w dal  

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

wynik

 

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

wynik

1

BOCHEŃCZAK

KAROLINA

SP SIENIAWA

4,43

 

12

ŁUSZCZEK

NICOLLINA

SP2 JPII CICHE

3,86

2

SKUPIEŃ

KLAUDIA

SP ZAŁUCZNE

4,28

 

13

SKUPIEN

SABINA

SP SIENIAWA

3,85

3

CISEK

KLAUDIA

SP RABA WYŻNA

4,25

 

14

KUROS

MARIA

SP 1 NOWY TARG

3,85

4

NOWAK

NATALIA

SP 1 CICHE

4,22

 

15

DYDA

AGNIESZKA

SP 2 KROŚCIENKO

3,85

5

HASS

KAROLINA

SP 5 NOWY TARG

4,18

 

16

PACYGA

NATALIA

SP 5 NOWY TARG

3,79

6

BOBROWSKA

MAJA

SP5 NOWY TARG

4,16

 

17

KOSZAREK

PATRYCJA

SP SIENIAWA

3,76

7

GACH

MARIA

SP5 NOWY TARG

4,12

 

18

ŁUSZCZEK

ROKSANA

SP 2 CICHE

3,70

8

TOKARCZYK

WERONIKA

SP ROKICINY PDH.

4,05

 

19

MIREK

GABRIELA

SP ROKICINY PDH.

3,68

9

DYDA

GABRIELA

SP 2 KROŚCIENKO

4,02

 

20

WOJTASZEK

EMILIA

SP 2 KROŚCIENKO

3,67

10

GALICA

NATALIA

SP 1 CICHE

4,02

 

21

KOWALCZYK

ANNA

SP GRYWAŁD

3,66

11

KOWALCZYK

ALICJA

SP RABA WYŻNA

3,88

 

22

HABERNA

MARTYNA

SP 2 CICHE

3,62

 

 

 

 

 

 

23

ZAJĄC

NATALIA

SP 2 CICHE

3,58

 

 

 

 

 

 

24

KUŁACH

MARTA

SP 1 CICHE

3,56

 

 

 

 

 

 

25

MSZANIK

NATALIA

SP GRYWAŁD

3,08

    

        pchnięcie kulą       3kg             

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

wynik

 

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

wynik

1

KRĘŻEL

MARIOLA

SP 2 KROŚCIENKO

9,44

 

11

OLEKSY

ALEKSANDRA

SP 2 KROŚCIENKO

7,38

2

FILAS

JULIA

SP PONICE

8,76

 

12

BIERNAT

MARTYNA

SP PONICE

7,38

3

WOJTASIAK

KATARZYNA

SP SIENIAWA

8,52

 

13

BUKSA

AGNIESZKA

SP ROKICINY PDH.

7,30

4

DOMALIK

EMILIA

SP SIENIAWA

8,44

 

14

MOŻDŻEŃ

KATARZYNA

SP ZAŁUCZNE

7,24

5

MICHALCZAK

KAROLINA

SP 1 CICHE

8,30

 

15

PYKA

URSZULA

SP ROKICINY PDH.

7,03

6

SKUPIEŃ

IZABELA

SP RABA WYŻNA

8,23

 

16

RAPACZ

IZABELA

SP ZAŁUCZNE

6,92

7

SKUPIEŃ

KLAUDIA

SP ZAŁUCZNE

8,22

 

17

WORWA

OLIWIA

SP ROKICINY PDH.

6,68

9

PYKA

MARIA

SP ROKICINY PDH.

7,63

 

18

PONICKA

JULIA

SP PONICE

6,47

10

CZYSZCZOŃ

NATALIA

SP PONICE

7,42

 

19

WOJTASIAK

KINGA

SP SIENIAWA

6,39

 

 

 

 

 

 

20

BYDŁOŃ

EMILIA

SP ROKICINY PDH.

5,37

   

        rzut oszczepem    

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

wynik

 

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

wynik

1

KOWALCZYK

OLIWIA

SP SIENIAWA

23,58

 

7

FILAS

JULIA

SP PONICE

17,85

2

KLIMOWSKA

ANNA

SP 1 NOWY TARG

21,68

 

8

SZYSZKA

KLAUDIA

SP PONICE

17,65

3

CZYSZCZOŃ

PATRYCJA

SP 1 CICHE

21,58

 

9

CISEK

KLAUDIA

SP RABA WYŻNA

17,50

4

AWRON

WERONIKA

SP RATUŁÓW

21,01

 

10

STOCH

GRAŻYNA

SP ZAŁUCZNE

14,64

5

CZYSZCZOŃ

NATALIA

SP PONICE

20,12

 

11

RAPACZ

IZABELA

SP ZAŁUCZNE

12,91

6

WOJTASIAK

KATARZYNA

SP SIENIAWA

17,95

 

12

SKUPIEŃ

IZABELA

SP RABA WYŻNA

12,82

 

 

 

 

 

 

13

WOJTASIAK

KINGA

SP SIENIAWA

11,24

    

        sztafeta  4x100m                                                               

1

SP SIENIAWA

59,21

 

5

SP ROKICINY PDH.

1.02,28

2

SP 1 CICHE

1.00,02

 

6

SP 2 CICHE

1.03,02

3

SP 5 NOWY TARG

1.00,84

 

7

SP GRYWAŁD

1.04,86

4

SP 2 KROŚCIENKO

1.00,98

 

8

SP RABA WYŻNA

1.05,97

 

       Klasyfikacja zespołowa dziewcząt – „PUCHAR GORCÓW”:

1

SP SIENIAWA

41 pkt.

 

7

SP 2 CICHE

9

2

SP 1 CICHE

23

 

8

SP PONICE

7

3

SP2 KROŚCIENKO

20

 

8

SP ROKICINY PDH.

7

4

SP RABA WYŻNA

16

 

10

SP ZAŁUCZNE

5

5

SP5 NOWY TARG

15

 

11

SP GRYWAŁD

0

6

SP1 NOWY TARG

10

 

 

 

 

 

WYNIKI  INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW:

 

         100m                                                                                      

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

wynik

 

Lp

Nazwisko i imię

Szkoła

wynik

1

KOŁODZIEJSKI

JAKUB

SP RABA WYŻNA

12,48

 

14

KOMPERDA

JAN

SP 2 CICHE

13,49

2

KACWIN

MICHAŁ

SP 2 KROŚCIENKO

12,70

 

15

PAWLAK

MATEUSZ

SP 1 NOWY TARG

13,64

3

STRAMA

STANISŁAW

SP RATUŁÓW

12,84

 

16

SENTYSZ

ADRIAN

SP 1 NOWY TARG

13,71

3

CEBULSKI

SEBASTIAN

SP SIENIAWA

12,84

 

17

WOJTOWICZ

KACPER

SP 5 NOWY TARG

13,73

4

CWIERTNIEWICZ

MATEUSZ

SP 2 KROŚCIENKO

12,85

 

18

GABRYŚ

KACPER

SP 2 KROŚCIENKO

13,85

5

PIEPRZAK

KACPER

SP 5 NOWY TARG

12,98

 

20

HRYC

MARCIN

SP GRYWAŁD

14,30

6

GROŃSKI

KRYSTIAN

SP PONICE

13,06

 

21

RAPACZ

PATRYK

SP ROKICINY PDH.

14,42

7

PETRYLA

MACIEJ

SP PONICE

13,10

 

22

PICZURA

DANIEL

SP 2 CICHE

14,64

8

ADAMCZYK

HUBERT

SP 1 NOWY TARG

13,14

 

23

KOŁODZIEJ

KAROL

SP ROKICINY PDH.

14,86

9

GAL

BARTŁOMIEJ

SP ZAŁUCZNE

13,20

 

24

KOWALSKI

OLIWIER

SP5 NOWY TARG

15,21

10

TRYBUŁA

PATRYK

SP RABA WYŻNA

13,21

 

25

PAŁASZ

KAMIL

SP SIENIAWA

16,35

11

JUNG

OSKAR

SP PONICE

13,21

 

26

MSZANIK

MACIEJ

SP 2 KROŚCIENKO

16,44

12

ADAMCZYK

ŁUKASZ

SP 2 KROŚCIENKO

13,39