Szkolenie „Ogólne informacje o KREPTD oraz praktyczne ich pozyskiwanie przez przewoźników oraz zarządzających transportem” | Komunikaty | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Szkolenie „Ogólne informacje o KREPTD oraz praktyczne ich pozyskiwanie przez przewoźników oraz zarządzających transportem”

21 października 2021
Zdjęcie 1

Główny Inspektor Transportu Drogowego przy udziale pracowników Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego zaprasza do udziału w szkoleniu z zakresu podstawowych  informacji o systemie KREPTD oraz 
praktycznych form ich pozyskiwania przez przewoźników lub zarządzających transportem. Szkolenie dedykowane jest dla zarządzających transportem oraz przedsiębiorców posiadających profil zaufany (ePUAP).  Temat szkolenia: „Ogólne informacje o KREPTD oraz praktyczne ich pozyskiwanie przez przewoźników oraz zarządzających transportem”  Szkolenie online odbędzie się w dniach 16 i 17.11.2021 r.  o godzinie 10. Przewidywany czas trwania około 1h  Link do szkolenia zostanie przesłany w dniu szkolenia zakwalifikowanym osobom na podany w zgłoszeniu adres email. 
Szkolenie kierowane jest wyłącznie do przedsiębiorców i osób zarządzających transportem posiadających profil zaufany (ePUAP) (Liczba miejsc ograniczona)  
Prosimy zapisywać się do dnia 09.11.2021 r. pod adresem email: 
pomoc.kreptd@gitd.gov.pl 
 
Do udziału w szkoleniu serdecznie zapraszamy!