Weekendowy Raport Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu | Informacje | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Weekendowy Raport Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu

27 maja 2013

W dniu 24 maja 2013 roku, w godzinach wieczornych mieszkaniec Krościenka n/D powiadomił o tym, że nn sprawcy po włamaniu się do wnętrza maszynowni nieczynnego zakładu, jego własności, skradli różne części maszyn oraz fragmenty konstrukcji metalowych. Rzeczy te załadowali na przywieziony przez siebie wózek ręczny, który porzucili spłoszeni przez zgłaszającego i uciekli. Podjęte przez policję czynności doprowadziły do zatrzymania sprawców, 24-letniego i 33-letniego, mieszkańców Krośnicy,


W dniu 25 maja 2013 roku w godzinach nocnych mieszkaniec Kluszkowiec powiadomił o tym, że nn sprawca skradł lustro uliczne ze skrzyżowania ulicy Jakuba Bąka z ulicą Wżarową w Kluszkowcach. W wyniku podjętych czynności policjanci KP Krościenko n/D ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży,17-letniego mieszkańca Radzymina. Mienie odzyskano w całości.


W dniu 26 maja 2013 roku w godzinach popołudniowych, w Gronkowie, kierująca samochodem marki Skoda, mieszkanka Cianowic nie dostosowała prędkości do panujących warunków atmosferycznych, straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu. W wyniku zdarzenia ciężkie obrażenia ciała odniosła pasażerka samochodu, również mieszkanka Cianowic.