Raport Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu z dn.11 października br. | Informacje | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Raport Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu z dn.11 października br.

11 października 2016
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3

Policjanci z Nowego Targu zatrzymali sprawców kradzieży z włamaniem.

Nowotarscy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Pyzówki, którzy włamali się do sklepu spożywczego.

Do zdarzenia doszło w nocy z 9 na 10 października 2016 roku w Pyzówce, gdzie sprawcy po wybiciu szyby w oknie i odgięciu kraty, dostali się do wnętrza sklepu samoobsługowego i dokonali kradzieży alkoholi, papierosów i gotówki. Właściciel sklepu mieszkaniec Nowego Targu poniósł straty w wysokości 1050 złotych. W wyniku podjętych czynności przez funkcjonariuszy nowotarskiej policji wytypowano i ustalono sprawców włamania. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Pyzówki w wieku 27 i 28 lat. Sprawców zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratury.

Za popełnione przestępstwo grozi im od roku do 10 lat pozbawienia wolności.


Potrącenie w Jabłonce.

W dniu 10 października 2016 roku o godzinie 13:00 w Jabłonce kierująca samochodem osobowym marki Ford mieszkanka Zubrzycy Dolnej na przejściu dla pieszych nie ustąpiła pierwszeństwa pieszemu 69-letniemu mieszkańcowi Jabłonki doprowadzając do zderzenia. W wyniku potrącenia 69-latek doznał obrażenia powyżej dni 7-miu.


Wypadek na zakopiance.

Do zdarzenia doszło w dniu 10 października 2016 roku o godzinie 16:30 w Nowym Targu. Kierujący samochodem marki Citroen mieszkaniec Gronia, najechał na tył poprzedzającego pojazdu marki Jeep, kierowanego przez mieszkańca Nowego Targu. W wyniku tego zdarzenia ciężkich obrażeń ciała doznał pasażer samochodu marki Jeep, mieszkaniec Gniewczyny Trynieckiej.