Kontrast Biuletyn Informacji Publicznej
ul. Bolesława Wstydliwego 14, tel.: (18) 26-613-00, fax: (18) 26-613-44, e-mail: starostwo@nowotarski.pl, Parking dla klientów urzędu - wjazd od Alei Tysiąclecia.


19 maja 2017, 13:29

Igrzyska Powiatu Nowotarskiego w mini-piłce nożnej chłopców

Dnia 19 maja 2017 w Nowym Targu miały miejsce igrzyska w mini-piłce nożnej chłopców. W zawodach wzięło udział pięć zespołów, które to rywalizowały między sobą w systemie każdy z każdym. W wyniku tych zmagań pierwsze miejsce przyznano drużynie z SP w Ludźmierzu w składzie: Czaja Kacper, Hrapkowicz Paweł, Jabłoński Wojciech, Jankowski Paweł, Kopiński Kacper, Obrochta Kamil, Pajerski Michał, Rajski Jan, Siuta Kacper, Truty Jakub. Drugie miejsce zajął zespół z SP w Rabie Wyżnej, natomiast na miejscu trzecim uplasowała się SP w Szaflarach.

SP w Ludźmierzu zakwalifikowała się do zawodów rejonowych. Nagrody wręczali: Wicestarosta Powiatu Nowotarskiego Władysław Tylka, oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu Tadeusz Watycha.


Zawody z ramienia Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu przeprowadził Adam Dudek- Koordynator Ośrodka Sportowego Nowy Targ.


Tekst i zdjęcia: Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.