Igrzyska, Gimnazjada, Licealiada Ośrodka Sportowego Rabka-Zdrój oraz Otwarte Mistrzostwa Miasta Rabka-Zdrój w narciarstwie alpejskim | Wiadomości

Strona główna

Igrzyska, Gimnazjada, Licealiada Ośrodka Sportowego Rabka-Zdrój oraz Otwarte Mistrzostwa Miasta Rabka-Zdrój w narciarstwie alpejskim

13 marca 2017
Zdjęcie 1

W dniu 3 marca 2017 Ośrodek Narciarski Polczakówka w Rabce-Zdroju był areną zmagań zawodników ze szkół podstawowych, gimnazjów oraz liceów Ośrodka Sportowego Rabka-Zdrój w narciarstwie alpejskim.

Na starcie Otwartych Mistrzostw Rabki-Zdroju w narciarstwie alpejskim stanęło 72 zawodników. Organizatorami zawodów byli: Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu-Ośrodek Rabka-Zdrój, Urząd Miejski w Rabce-Zdroju, Miejski Ośrodek Kultury, MKS Rabka-Zdrój, TKKF Carlina.

W klasyfikacji szkół podstawowych wygrała Szkoła Podstawowa nr 2 w Rabce-Zdroju (w obu kategoriach), a w rywalizacji gimnazjalistów triumfowali: Gimnazjum nr 1 w Rabce-Zdroju w kategorii dziewcząt i Gimnazjum Katolickie w Rabce-Zdroju w kategorii chłopców. Licealiadę wgrali: ZS Rabka-Zdrój (dziewczęta) i I LO Rabka-Zdrój (chłopcy).

Szczegółowe wyniki indywidualne oraz klasyfikacja drużynowa znajdują się poniżej:


Źródło: Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.

Zdjęcie: Piotr Kuczaj.