Kontrast Biuletyn Informacji Publicznej
ul. Bolesława Wstydliwego 14, tel.: (18) 26-613-00, fax: (18) 26-613-44, e-mail: starostwo@nowotarski.pl, Parking dla klientów urzędu - wjazd od Alei Tysiąclecia.


12 kwietnia 2017, 9:02

Gimnazjada Powiatu Nowotarskiego w piłce ręcznej chłopców

W dniu 11 kwietnia 2017 na hali sportowej w Jabłonce odbyła się Gimnazjada Powiatu Nowotarskiego w piłce ręcznej chłopców. W zawodach wzięło udział pięć zespołów w systemie gry - każdy z każdym. Zwycięzcą turnieju została reprezentacja z Gimnazjum Jabłonka w składzie: Baraściak Dominik, Galik Wojciech, Halama Jakub, Kasprzak Kacper, Kuczkowicz Michał, Machaj Artur, Paniak Jacek, Połusytok Adrian, Pukowski Michał, Sijka Dawid, Staszko Dawid, Woszczek Krzysztof i opiekun Janusz Kasprzak.

Najlepszym zawodnikiem natomiast okazał się Jakub Halama, który został wyróżniony statuetką. Miejsce drugie i trzecie zajęły odpowiednio drużyny z Gimnazjum Zubrzyca Górna i Gimnazjum Szaflary.Awans do półfinału województwa wywalczyła zwycięska drużyna z Gimnazjum w Jabłonce.

Zawody z ramienia Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu przeprowadził Zbigniew Pistor - Koordynator Ośrodka Sportowego Rabka Zdrój.

Szczegółowe wyniki dostępne poniżej:


Tekst i zdjęcia: Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.