Baza projektów i mikroprojektów programu Interreg Polska – Słowacja | Wiadomości

Menu dodatkowe

Na skróty

Ustawienia

Wersja językowa

Wyszukiwarka

Treść strony

Baza projektów i mikroprojektów programu Interreg Polska – Słowacja

29 listopada 2021

Wspólny Sekretariat Techniczny opublikował na stronie programu Interreg Polska – Słowacja bazę projektów i mikroprojektów. Baza znajduje się pod adresem: www.projekty.plsk.eu. Jest to jeden z elementów promocji projektów, ich rezultatów oraz efektów. Baza jest narzędziem skupiającym je wszystkie w jednym miejscu i będzie na bieżąco uzupełniana.  

Baza powstała na podstawie przesyłanych przez Państwa materiałów, zdjęć lub dostępnych informacji w artykułach, na Państwa stronach internetowych itp. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o Waszych projektach. Będziemy wdzięczni za nadesłanie dodatkowych materiałów – informacji o efektach projektów, zdjęć oraz publikacji czy filmów.  

 

///

Spoločný technický sekretariát zverejnil na stránke programu Interreg Poľsko – Slovensko databázu projektov a mikroprojektov. Databáza je na adrese: www.projekty.plsk.eu. Je to jeden z prvkov propagácie projektov, ich výsledkov a efektov. Databáza je nástroj, ktorý ich sústreďuje všetky na jednom mieste a bude sa priebežne dopĺňať.  

Databáza bola vytvorená na základe Vami zasielaných materiálov, fotografií a materiálov dostupných v článkoch, na Vašich webových stránkach ap. Prečítajte si informácie o Vašich projektoch. Prosíme o zasielanie dodatočných materiálov – informácií o výsledkoch projektov, fotografií a publikácií či filmov.  

 

 

Information & Communication Officer WST PL-SK

              Znajdź nas na      oraz na  

Wspólny Sekretariat Techniczny
ul. Halicka 9

31-036 Kraków, Polska

+48 12 444 15 04

agierat@plsk.eu

www.plsk.eu